Dexter - Série 3

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2008, 10 h 28 min (Minutáž: 49–58 min)

Tvůrci:

James Manos Jr.

Kamera:

Romeo Tirone

Hudba:

Daniel Licht

Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter, C.S. Lee, David Zayas, James Remar, Jimmy Smits, Desmond Harrington, David Ramsey, Liza Lapira (více)

Epizody(12)

Dexter najde svou další oběť, vražedného drogového dealera, který se jmenuje Freebo. Dexter náhodou narazí na boj mezi Freebem a mužem, o kterém se později dozví, že je Oscar Prado. Freebo uteče a Dexter zabije Oscara v sebeobraně. Na případu pracuje Oscarův bratr, asistent okresního prokurátora Miguel Prado, který zapřísáhl, že svého bratra pomstí. Mezitím Debra, Dexterova sestra, pátrá po zábijákovi jménem Skinner, aby získala odznak detektiva. (CinemaRanger)

Sashmen13

Narozdíl od většiny si nemyslim, že by tahle season byla slabší. Chápu proč, ale tohle podle mě, po té šílené holce předtím, byla zajímavá odbočka na téma: může mít Dexter přítele? ()

Tr0nic

Tretia séria mi opäť pripomenula prvú, kde rozbeh trocha trvá. Konflikt s Miguelom Pradom už nie je taký výživný, ako konflikt v druhej sérii. Rodiné ,,problém" u Dextera tiež viac menej iba zdržiavajú od deja a nie sú nejakým veľkým prínosom. ()

NikiVai

Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá... nebo si až tak rovni nejsou? Třetí série je z celého seriálu má nejméně oblíbená, ale i přesto je jasně pětihvězdičková... ()

Bear52023

Na prvú a druhú sériu sa to nechytá ani zďaleka. Môže za to zrejme absencia nejakého lepšieho záporáka. Prvá séria v tomto bola proste top, druhá mala dosť zaujímavú zápletku a tretia...no, nič moc. Dexter si proste našiel kamaráta a ten, kto mal byť hlavný sériový vrah, bol príbeh pre Debru a celé policajné oddelenie a nie pre Dextra, ktorý s ním nemal absolútne nič. Po dokonalých dvoch sériách prichádza slabšia tretia. No menej ako 4* nedám, pretože to stále bolo svojim spôsobom zaujímavé a Dexter dostal svoje ponaučenie do budúcna. ()

pallok

Dexter, tretia séria sa blíži k vyvrcholeniu ale i vysvetleniu obrovskej kopy otázok ku ktorým nás dokopali tvorcovia 9. najobľúbenejšieho, resp. 46. najlepšieho seriálu podľa hodnotenia na ČSFD. Medzi najlepšími seriálmi furt tróni Černobyľ (ten je tam celkom zaslúžene – asi?) ale pred Dextrom sú aj Simpsonovci, Tom aj Džerry. Medzi najobľúbenejšími seriálmi sú Simpsonovci prví a Dextra predbehli napríklad Priatelia, Ovečka Shaun či Pat s Matom. A keď si k tomu pridám prevládajúce komentáre k tretej sérii, že vraj bola zatiaľ najslabšia, tak sa mi natíska otázka, čo sme čakali od tohto seriálu ako celku? Podľa mňa sa to vyvíja úplne v pohode, menia sa témy, skúšajú sa nové kombinácie partnerov, nové vzťahy, situácie sa posúvajú dopredu, a Dexter kráča k ďalšej sérii, ktorá môže byť suverénne najlepšia, alebo aj najhoršia zo všetkých. ***** ()

K1K0

3. séria objavuje sa nová obeť na Dexterovom hľadáčiku, medzi tým všetkým si Dexter zoberie svoju snúbenicu s ktorou žije za ženu, veľmi úspešná séria podľa mňa. ()