Detektiv Michael Turner (Michael Paré) vyšetřuje záhadná úmrtí, ke kterým dochází v jednom z nejlépe střežených vězení. To, co na začátku vypadalo jen jako další sebevražda, se nakonec rozvinulo ve vyšetřování tajemné vraždy, v zuřivý souboj odhalit nevysvětlitelné. Začíná souboj s časem. Pomstychtivý duch, který obchází věznicí, si totiž hledá další oběť. (videofil)

jefff

Co mi Výheň po shlédnutí řekla? Za 1. Michael Paré je asi nejhorší herec na světě (evokuje ve mě Joeyho Tribianiho z Přátel), 2. Je to zhmotněná nelogičnost a stupidita, 3. a hlavně, že jsem ztratil téměř 90 minut života. Ale abych jen nekritizoval, překvapivě příběh vcelku nenudí a svým tupým způsobem plyne svižně kupředu. K dopracování se konečných titulků je třeba nevěnovat se otázkám typu: proč se to a to událo, jak je možné že se tohle stalo a co tim sakra mysleli.. a mnoho dalších jim podobných. ()

TERRORDROME

Ďalšia chobotovina o pomstychtivom duchovi malého dievčatka čo vylieza z kotolne a zabíja ľudí. Tentokrát to nie je japonka a dej sa odohráva vo väzení. Nuž, videl som aj horšie, ale ten poondený suchý televízny vizuál a všadeprítomná oplieskaná rutina ešte žiadnemu filmu nepomohli a my diváci môžeme len bezmocne prskať. Tvorcovia sa topia v bahne nudného stereotypu, navyše koniec je silno nezmyselný ( nie že by zbytok filmu bol nejako extra zmyselný ). No a Danny Trejo je tu zrejme len preto že jeho meno dokáže pritiahnuť pozornosť divákov ktorý by si to inak nepozreli. Takže BU-BU-BU, už sa bojíte? ()

MickeyStuma

Mysteriozní hororový snímek z prostředí prohnilé věznice, kde se dějí věci vskutku podivné. Tvůrci použili převážně atmosférický styl japonské kinematografie, což se vcelku i povedlo, ale neodpustili si také do toho naroubovat tolik typické americké lekačky. Duchařské téma má svá určitá specifika, což je tu kupodivu poctivě dodržováno, takže vznikl film, který oslní děsem a vyvarovává se brutalitě. Ke snímku tak bude mít určité sympatie jen ten divák, co má blíž k japonským hororům. I když vlivem těch lekaček bude setsakramentsky skřípat zuby. ()

Zevon odpad!

Bez komentáře, největší šmejd, co jsem letos shlédl. Myslel jsem, že vyhraje příšerná tchýně, ale jak jsem právě viděl, úroveň zábavy může poklesnout do nových hloubek, jen stačí trochu experimentovat s neznámým obsazením. Fuj!!! ()

azumi

Zas tak špatné to nebylo. Příběh, herci, kamera nic moc, ale pár lekaček tam bylo a dokoukat se to dalo. Navíc ohořelá holčička byla docela slušně udělaná :) ()

Nugat

nejlépe střežené vězení je pěkná ruina :-) no je to pěkná pitomost, zvlášť ta projekce minulých událostí, ale možná za ní jednu ()

smazilek

Film začal docela dobře, alespoň z mého pohledu ... čekala jsem zajímavou duchařinu, a protože není těžké mě vystrašit , bála jsem se dopředu :-o)). Ovšem "zlej duch" mě nijak zvlášť nepoděsil, až na pár lekavek. Nic moc. ZVlášť v závěru to bylo silně nelogické.... chvilkama až k smíchu :-o))))) ()

dc odpad!

No tak to už je teda opravdu moc! Podle mne má horor nějaká pravidla, a pokud ta se nedodržují, tak se jedná o totální ubohost. Podle mne v hororu umírají lidé, kteří si to více, či méně zaslouží (bydlí na indiánském hřbitově, lezou tam. kam nemají, jsou příčinou toho, že se děje něco "hororového", popřípadě jsou to američtí studenti, kteří si zaslouží chcípnout vždy). Tady umírá zrovna ten, kdo se namane - vinen nevinen - co z toho. Mělo by být pochopitelné, proč se děje něco "hororového" - tedy příčina (přečtení formule, neuznaný dement, kousl mne vlkodlak, anebo - jsou na plátně američtí studenti). Tady, když se dojde do okamžiku, kdy je třeba, aby divák pochopil příčinu všeho dění, uchýlí se režisér k jakési hromadné halucinaci, v rámci níž je nám promítnut flashback se základní zápletkou - prostě ubohost a ztráta času. fuj ()