Taboo II

Pornografický / Drama
USA, 1982, 97 min

V dnešní době již naprosto netradiční porno, které si ze všeho dělá legraci. Pokud máte jen trochu zvrácený smysl pro humor, budete se tak moc smát že si pomalu ani nevšimnete erotických scén. Pokud vám ale záleží hlavně na kvalitě, tak ani po této stránce Taboo II nestrádá. Žádné silikony, jen opravdové, krásné dívky. (ČSFD.cz)

pursulus

Mé hodnocení celé řady "Taboo" a můj názor na ni jsou ZDE. (Vysvětlení, proč hodnotím více snímků jako celek, lze nalézti na mém profilu v úvodní části "O hodnocení".) ()

JFL

Podobně jako prvnímu dílu "Taboo" můžeme přisuzovat zásluhu na ustanovení schématu a fetiše MILF, tak druhý díl série lze uvádět jako jeden z klíčových impulsů pro nastavení dnes v jisté části online porna převládající ho stylu absurdní nadsázky, příznačně navíc vlastního právě videím s motivy incestu či MILF fantazií. Kirdy Stevens se scenáristkou Helene Terrie přistoupili k sequelu svého hitu plně v duchu banálního sequelového diktátu, že dvojka musí mít kvantitativně více totožných atrakcí jak jednička a že to zároveň zcela postačí na úkor všeho ostatního. Jednička skvěle rozváděla motiv incestového pokušení a cele stála na Kay Parker, skrze níž skvěle balancovala na hraně kýčovitě přetažené nadsázky i seriózní sexuální emancipace ústřední postavy. Dvojka naproti tomu je bezbřeze chlívácká a rozjařile nadsazená porno komedie. Důsledné naplňování ideje "každý s každým" zde vede k neustálému přívalu sexuálních scén, až vlastně nezbývá prostor na vyprávění, které se tak vědomě omezuje na hrstku pikantních hlášek, které každé mechanické číslo povyšují na humorný akt. "Taboo II" si tak ve svém jádru utahuje z bezstarostné idylky středostavovské rodiny na amerického předměstí, kde se všichni mají rádi - přesně jako v plytkých příspěvcích „amerického nezávislého filmu“ nového tisíciletí, jen s trochou přízemní rozvernosti a spoustou nadsázky. ()

Fiftis

Ak som skritizoval prvý diel (a že som), tak toto už je skutočná katastrofa. Neviem prečo som sa tak tešil na kolekciu týchto známych a "legendárnych" porno filmov. Áno. Je tu jedna neskutočne legendárna scéna (v galérií obr.č.5) s božskou maminou a je pravda, že tá scéna sa mi páči (alebo akcia?), každopádne to je tak všetko. Ak bol príbeh v jednotke slabý, tu v tom prípade nie je žiadny. Aktéri a aj aktérky sú neatraktívne. Rovnako tak nenadchne nahota. A tu už tým pádom končí sranda, lebo po nič iné ste určite neprišli. Ako som spomenul vyššie. Za jednu moju obľúbenú akciu (ak nie najobľúbenejšiu z 80.tych rokov) dávam 1 hviezdičku. Inak vám radím si ju vyhľadať na pornhub a tomuto snímku sa radšej vyhnúť. O nič neprídete. ()