Městečko Grockleton

• Velká Británie Small Town Folk (více)

Ak niekto náhodou zablúdi do mestečka Grockleton, nemusí ho opustiť živý. Jon s manželkou Susan sa vyberú do prírody, aby zažili nejaké dobrodružstvo. To sa začne vo chvíli, keď zistia, že zablúdili. Našťastie narazia na pár mužov, ktorí im poradia. Vystríhajú ich však, aby sa vyhli "ceste svetla". Jon a Susan sa rozhodnú zariskovať a zamieria autom na opustenú cestu, aby sa pokúsili nájsť nejaký motel, kde by strávili noc. Napokon dorazia k Beesleyho veľkostatku v Grockletone, kde ich privíta čudácky majiteľ a poskytne im ubytovanie. Vonkoncom netušia, čo ich čaká... (oficiální text distributora)

franya69

No to je libová ptákovina :-D To určitě nemohl nikdo myslet vážně, nicméně hodnotit to nemůžu neboť jsem si to zatím jen ze zvědavosti proklikal a kdo ví jestli najdu odvahu se na to někdy podívat... ()

Kissak

Tak takovouhle zbírku divných týpků jsem už dlouho neviděl. Škoda že film neměl větší spád, takhle to byla nuda až na pár světlejších okamžiků. Dost velká ujetina, ale do konce se to dodívat dalo. Jen ta ubíjející pomalost děje byla asi nejhorší. ()

helraiser odpad!

Tak něco tak příšernýho jsem už hodně dlouho neviděl. Tohle nemohl natočit nikdo svépravnej. Tady je prostě vše špatně a navíc to je příšerná amatérština. Tak tohle opravdu ne. ()

djbarrel

Banda nesympatických paďourů se utká s bandou nesympatických vidláků ... můj ty bože. Špatní herci, špatný scénář, špatná kamera, nelogické chování, nemožné situace, nemožné a špatné všechno ... Naštěstí se film nebere vážně a proto nechci vrátit 90 minut života a proto nehodnotím jako Odpad! 10 % ()

honzic

Zajímavé, efekty a triky jsou horší než u studentských filmů, ale tady jde opravdu o parodii na podobné horory. Hodnocení: 50 % ()

Pjotrik odpad!

Nechtěl jsem, žádnému filmu dávat hodnocení - odpad, ale tahle srágora má díky několia hvězdičkám 22%, což si absolutně nezaslouží, takže snižujte jak, můžete, než si to zase někdo pustí. Tahle nahrávka je sedmkrát mocnější než ta z Kruhu, protože vás zabije ihned!!! ()

pájap

tenhle počítačově a hodně lacino vyrobený film ,nebo hybrid nelze brát vážně.jasně že z toho pak vyleze odpad.ale sranda to je jak kráva.hláška roku -strč srp skrz krk....jeden záporák vypadá jak macháček,jeden kladas jako indiana jones,co si víc přát no ne?????? chichichichi...... ()

Mr.Lordi

Srandy kopec. Někdo by nazval herce blbými, ale tyhle výkony byly opravdu excelentní na kategorii daného filmu. Zejména se mi líbil mladík cyklista, který se danými protivníky, opravdu,a le opravdu netentuje. Je to tak blbý a do oči bijící hovadina, až vás to prostě zabaví. 20% ()

uprchlice odpad!

De*il to vymyslel. Kre*én na to sehnal peníze a idi*ti v tom hráli. Jinou sestavu v tomhle děsně nepovedeným filmu nevidím. Mé první okamžiky? Když jsem viděla to děsně nereálné prostředí, začalo mě to odrazovat, ale udržela jsem se a nevypla to. Byla to chyba. To, co následovalo, bylo horší než cokoliv jiného. Nesympatický chlapík je probodnut. Nejen, že to není vidět, ale také mu vůbec neteče z pusy krev a navíc není tak mrtvý, jak se zdá. No pak přišel na řadu nesympatický páreček manželů, který zabloudí a tak se optá na cestu dalšího kreténa s výrazem debila :-D Uf! Film nemá ani půlhodinu a po tom deb*lně divajícím se kre*énovi leze trpaslík? Cože?! Už z toho začíná být spíš komedie :-/ No jako v každým horroru je trpaslík varuje před městečkem Groclenton. Proč? No to se dozvíme později. Manželé odjedou a máme tu v lese nádržené teenagery a žaluda :-D Co následuje? Žádné or*ie, ale jedna pěkně dobře mířená rána do slabých a citlivých míst... :-D Bla, Bla, Bla... "Městečko Groclenton" Vás vítá... Užijete si v něm opravdu moc srandy... naučíte se bojovat o život. Ani nevím, co následovalo po vraždě teenagerů, ale jedno vím. Městečko Groclenton jsem neviděla do konce a je mi upr... jak byl kdo zabit a jestli někdo přežil! "Městečko Groclenton" je zkrátka můj filmový omyl. Nesnažil se vůbec zaujmout. Tvůrci do něho dali sotva korunu a pochybuju, že vydělal víc. Už nikdy se k této blbosti nevrátím! ()

Lucyyys

Všichni to berete moc vážně, tohle prostě měla být blbost a je to blbost a já se u ní fakt dobře bavila. Je to prostě tak blbý, až je to svým způsobem dobrý. ()