Cestující

Děj filmu začíná leteckou katastrofou. Mladá doktorka psychologie Claire Summersová dostane od svého učitele za úkol psychoterapeutickou práci s cestujícími, kteří tuto katastrofu přežili. Pravidelně se schází s několika přeživšími, nicméně naráží na jejich rozporuplné vzpomínky a výpovědi. Nejvíce ji trápí uzavřený mladý muž Eric, kterému věnuje zvýšený zájem i péči. Jejich vzájemná náklonnost však postupně přeroste v lásku i intimní vztah. Vyšetřování komplikuje zástupce letecké společnosti, v jejím okolí se dějí stále velmi podivné a nevysvětlitelné věci, zjevují se neznámí lidé i zvířata, zbylí cestující začínají postupně jeden po druhém mizet, neznámo kam zmizí i její vlastní sestra. Claire je pečlivá a touží všechny tyto tajemné záhady objasnit a prošetřit. (TV Nova)

chmíří

No spíš je to na 3*, ale za skvělou (a krásnou) Anne Hathaway a za i když trochu překombinovaný ale pořád hodně slušný příběh, který nepostrádá silnou romantickou linku a k tomu i prvky mysteriózna, které se příjemně prolínají přidávám tu další né uplnou *...Po pravdě pokud od tohohle nebude čekat vůbec nic tak nebudete ani zklamáni...70% ()

Botič

Bylo tu, není tu! Heršvec Anne Hathaway coby psycholožka? To mi posol bulvu. Velice špatný a těžko uvěřitelný vtip. Všudypřítomný chlad sálající z každého políčka filmu zapříčiní jediné a to zamrznutí divákova „srdečního svalu“. Z čehož plyne absolutní neschopnost cítit jakékoliv sympatie či antipatie k ústřednímu duu. Navíc je tahle Garcíova pohádka, ukuchtěná podle osvědčených receptů, snadno prokouknutelná. Naštěstí třetí hlavní postava - Vancouver je úžasný v kterékoliv roční době. PS: Už Vás někdy vyděsily letící noviny? ANO? Pak je to film určený Vám :o) ()

Terva

Co musí člověk udělat, aby se z něj stala mimořádná událost? Přežít leteckou havárii. A zajímavá myšlenka: vidíte ....tiskárna, fax, internet, počítače, e-maily, telefony, pagery, znáte to? Jsou to sračky, vymyšlené, aby drželi lidi odděleně. Hezká scéna, jak Claire leze na střechu a následná chůze po ní. No není to obětování? Ale celkově se zdál film přehnaný, zvlášť, když hlavní aktérka nepoznala svou vtíravou sousedku a muž, co přišel o paměť, okamžitě poznal, kdo je údajný kontrolor aerolinek. ()

Rex Mundi

Tento film bol taký biedny, že som naň okamžite (s úľavou) zabudla a týždeň si nevedela spomenúť, čo som to sakra ešte neohodnotila? Ledva-ledva sa mi podarilo vybaviť si Anne Hathaway... Cestujúci sú slabučkí po všetkých stránkach, od scenára, cez réžiu, tempo, až po naservírovanie neoriginálnej pointy. Nemá to žiadnu silnú líniu a ani atmosféra, ktorá by to mohla zachrániť, nestojí za nič. Prisámbohu, pri poslednom Seagalovi som sa bavila viac. Tam bola aspoň sranda. A na rozdiel od niektorých užívateľov, mňa ani ten Patrick Wilson vôbec nedojal. Netrpím na fešákov bez charizmy. ()

matt6

Mierne nudná dráma, ktorá je na prvý pohľad iná ako v skutočnosti. Atmosféra je zvláštna a film nás drží v nevedomosti až do konca. Anne Hathaway sa v tomto filme prekonáva, jej výkon sa mi páčil. Patrik Wilson bol divný a pripadal mi trochu neúprimný a nedôveryhodný. Romantická linka sa mi už toľko nepáčila, ale záver stojí zato. 60% ()

• Když Claire (Anne Hathaway) poprvé navštíví Erika (Patrick Wilson), řekne jí, že pracuje v makléřské firmě Kahane-Drake. Kahane a Drake jsou výkonní producenti tohoto filmu. (HappySmile)