Dva zněpřítelené gangy poznají, kdo je jejich skutečný nepřítel – banda potulných zombie

Dva znepřítelené gangy v Los Angeles stojí proti sobě v klasické Mexické remíze. Navíc venku čekají v dodávce policisté, kteří se je chystají rozprášit. Z čistého nebe však začnou padat meteority, které z nedaleké skupinky bezdomovců udělají díky svým mystickým elementům bandu krvelačných zombie. Pro oba gangy i policisty žačíná boj na život a na smrt, když se z doutnajícího kráteru začnou plazit první zombie a začnou jim servírovat jejich porci bolesti a utrpení. Město mrtvých je perfektním dílem režiséra Duana Stinnetta, který se podílel jako art director na klasických zombie video hrách jako je “Warcraft”, “Starcraft” a “Diablo”. (oficiální text distributora)

sirrgulo odpad!

Tak sem se jednou večer vydal na výlet ke své ségře do vedlejší vesnice, po skončení filmu v televizi sme si zapli tento, který před časem koupila. Vůbec sem nevěděl oč se bude jednat a o kvalitě jsem dost pochyboval, přesto se mi líbila obálka, ta je ale bohužel nebo možná bohudík tím jediným co se na filmu povedlo. Jinak je to vážně hrůza, nechápu jak se pod takový film může někdo podepsat jakožto režisér. Jeden z mála odpadů co jsem dal, ale tady je rozhodně zasloužený. Trapně vypadají zombie, jejich řádění a skupina hlavních hrdinů je tak strašně stupidní až to není hezké. Až na Vás film bude někde v obchoďáku koukat z regálu radši očima rychle přejděte jinam. Ušetříte 49 Kč, což se bohužel mé ségře nepodařilo, příště si dá třeba pozor. ()

NightScene

Obyčejný film o zombících. Zombí byli ale až moc chytří na můj vkus. Pár efektů bylo pěkných ale jinak stál film za hovno. 20% ()

elisabetha odpad!

Hned po prvních deseti minutách jsem začala přeskakovat scény. Jestli tohle měl být horor, tak já nevim-podle mě to byla dost nepovedená komedie. Nechápala jsem plynutí děje(možná to taky bylo tím, že jsem to tedy přeskakovala...:)) a jestli si myslí, že mě bude bavit jakýkoliv film, který je v žánru horor, lezou tam zombie, bojují tam gangy a je všude hromada slizu, tak jsou na omylu. ODPAD!!!! ()

Sireth odpad!

Pro jakéhokoliv milovníka hororů a hlavně zombie veliká potupa. Naprosto dementní napojení do děje formou meteoritu spadnoucího doprostřed bandy bezdomovců... Zombie jsou hrozně levné a je i docela vidět jak rozkousávají podivné kapsle s ještě podivnější tekutinou aby jim tekle z pusy... Prostě ubohost. ()

maker1

Tak zle bych to zas neviděl.. Musíte uznat, že příběh není k zahození a některý herecký výkony se daj i snýst. Jo, efekty jsou špatný, dialogy jsou špatný a nelogický, ale tak přece jenom, viděl jsem horší filmy. U mě za dvě hvězdy. ()