Marilyn Manson and the Spooky Kids: Birth of the Anti-Christ

všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
USA, 1990, 78 min

Marilyn Manson

Záznam koncertu obsahuje rozhovory, galerii a následný tracklist: 1. White Trash
2. Chocolate factory
7. Thrift
8. Cyclops
9. My Monkey (kornitko)

Morien

To je taková krása. Poslední dobou docela myslím na výrok, který mi kdysi někdo řekl, něco ve smyslu, že nikomu se nemůže líbit hudba z dekády, ve které se narodil. A je mi čím dál víc zřejmé, že to nejspíš bude právě naopak. Co mě fascinuje jsou ti lidé, kteří se vůbec nehýbou s hudbou. ()

Kusko.t2

Koncert Marilyna Mansona z úvodu kariéry tejto skupiny s ešte dlhým názvom Marilyn Manson and the Spooky Kids, obsahuje 9 songov ako napr. Dope Hat, Lunch Box a záverečnú My Monkey. Toto vystúpenie by som hodnotil zhruba tak na 2* z dôvodu, že projekcia tohto koncertu bola trocha nudná (to hlavne bolo spôsobené nezáživnou kamerou s ktorou sa robil záznam). Ale ak by bola osobná účasť na tomto klubovom koncerte, bolo by to asi za 4*. Ale to je už v pase. V tomto prípade sa moc nepodarila preniesť dobrá atmosféra na DVD, ale kvalita projekcie Birth of the Anti-Christ pravdepodobne stúpa s množstvom alkoholu a podobných látok. Ja som bol ale čistý, preto 2*, snáď nabudúce sa to zlepší..........Záverom komentu by som chcel uviesť, prečo nedávam oficiálne hodnotenie 2* - a je to z toho dôvodu, že koncert má trvanie 50min, avšak hodnota celej oficiálnej minutáže produktu Birth of the Anti-Christ je 78min. Je to preto, že do produktu sa počítajú aj bonusové materiály ako napr. interiew. Interiew som nevidel a preto pre poriadok nedávam hodnotenie. ()