Forced Entry

všechny plakáty
Horor / Pornografický
USA, 1973, 83 min

Psychicky a sociálně narušený vietnamský veterán, který pracuje u benzínové pumpy, postupně přepadává, znásilňuje a vraždí ženy, které u pumpy tankují. Extrémně brutální XXX porno film, který střídá pornografické výjevy s dokumentárními záběry z vietnamské války a vraždami. Nechvalně známý explotation thriller/horror. (Flipnic)

Slasher

"He was taught to kill. Rape was his own idea!" Pumpař, násilník a veterán z Vietnamu v jedný osobě asi trpí nějakým post-válečným syndromem a tak mu nezbývá, než ventilovat svoje zvrhlý choutky na ženských obětech a přitom aspoň sem tam zapomenout na to ťamanský peklo. Zajímá vás jak? Přijde s nožem nebo pistolí a rve jim svýho žilnatýho ptáka do huby, případně do zadku, s tím že do nich přitom hustí svoje blbý kecy./ Tahle jednoduchá, ale přesto působivá násilnost úspěšně mixuje dobový porno, prostřihy z Vietnamu a v pozitivním slova smyslu dobře prasácký zvukový doprovod. Je to filmová špína, ale co... Za prvé jsem se bavil, za druhé to má něco do sebe. Jen škoda těch hnusných hippie kurev na konci:) (screeny) P.S. Král sedmdesátkových porno thrillerů! Ocení téměř NIKDO :D ()

dr.horrible odpad!

Jediné, čo tu ako-tak za niečo stojí, je hudba v záverečnej scéne. V nejakom normálnom filme by mohla možno pôsobiť aj desivo, alebo proste tak jak mala. Tu ale desivo nepôsobí nič, nič neplní svoj účel. Vážne scény sú na smiech, erotické na zhnusenie, herci na odstrelenie. Brak nehodný ani nadávok. Pravdepodobne najhorší film, čo som doteraz videl. PS: V 54-tej minúte je možne niekoľkokrát za sebou vidieť mikrofón a raz dokonca zavadí o Reemsovu hlavu. ()

EdaS odpad!

"This is porno for people who hate themselves for liking porno." - komentář uživatele IMDB. Forced Entry je extrémní podoba exploatačního žánru - hardcore porno střídají hardcore násilné dokumentární záběry z válčícího Vietnamu (hlavní "hrdina" je šílený vietnamský veterán znásilňující a poté zabíjející mladé ženy). Naprosto nechutný, slizký, zlý, ale zatraceně působivý film. Na konci budete mít potřebu tu špínu ze sebe smýt. ()

JohnMiller

Čakal som drsný, zvrhlý exploitation horror, ktorý bude svojim šokujúcim obsahom mučiť, ľudskosť vo mne. Ale trocha som sa prerátal, miesto toho som dostal naopak jeden amatérsky, nepodarený, slizký, chlpatý ale hlavne lacný 70´s porno oškvarok. Je to pornáč nič iné. Samozrejme troška drsnejší ale väčšinou tam miesto hrania scénok, súložili. Príbeh sa krúti okolo Vietnamského veterána, ktorý trpí postvietnamským syndrómom a vidinami. Miesto ľudí v USA, vidí Vietnamcov, miesto ciest a mrakodrapov džungľu, atď. Pracuje na benzínovej pumpe a vždy keď si k nemu príde natankovať nejaké pekné mladé dievča, vlastne ani nemusí byť pekné, keď si to tak spätne prehrám, a hneď si predstaví, že je to nepriateľ a je na misii a musí ju eliminovať. Tak ju nasleduje domov, tam ju znásilní a zabije. Hlavnú postavu si zahral (ne)herec Harry Reems, známy z kultového porno filmu Deep Throat (1972), ktoré je asi najkultovejším pornáčom v dejinách. Kúsok ktorý prakticky odštartoval celí porno priemysel. Ale ešte som nemal tú "česť" ho vidieť. Takže sa veľa hereckých výkonov od neho nedočkáme, za to ho tu dvakrát vyfajčia. Verziu ktorú som videl bol remaster z roku 2007, ale, že by bol obraz nejako upravený som si vôbec nevšimol. Pravdepodobne boli všetky originály zničené, lebo tento obraz plní škrabancov, vyzerá akoby išlo o nepodarenú kópiu, ktorá 30 rokov hnila vo vlhkej pivnici. Snímka je plná banálnych chýb. Ako napríklad: hlavná postava vrazí šiltom do kamery, ale ide ďalej po pod fúziky sa pousmeje, upraví si ju a ide ďalej. Snímka je popretkávaná autentickými zábermi z Vietnamu a v istých momentoch sa snaží zaujať surrealistickými snovými monológmi, ale zbytočne. Ide o trash toho najväčšieho kalibru. ()

pornogrind

Předem chci poděkovat zvrator(ovi), kterej si tenhle kousek nedávno přidal do filmotéky a mě tím nezištně pomohl. Připomenul mi tím film na kterej jsem se už kdysi chystal, ale postupem času jsem na něho zapomněl. Nyní je teda rest dohnán a já mám Forced Entry zasebou. Nutno dodat, že jsem celkem zklamanej. Podle zdejších komentářů jsem čekal šílenost, humus, špínu, prostě nekoukatelnej extrém. Ve finále mi to ale nepřišlo, že by to bylo zas až takový zvěrstvo. Myslím si, že jsem viděl daleko horší flicky. Samozdřejmě - záběry z vietnamské války jsou krutý sami o sobě. Zbytek filmu tvoří porno záběry, znásilňování a vraždy. Forced Entry rozhodně není kousek pro normální lidi. Konečně vím odkud má italská grindcore kapela Cripple Bastards foto na přebale svýho CD - Almost Human. ()

• Foto z filmu se objevilo na titulní straně přebalu cédéčka „Almost Human“ od italské grindcorové kapely Cripple Bastards. (pornogrind)