Dokumentární snímek o historii studia Pixar. (formelin)

Rozjimatel

"When I was in high school, it dawned on me: People make cartoons for a living. They actually get paid to make cartoons. That's what I wanna do!"     Zaujímavý príbeh štúdia, ktoré spôsobilo vo svete animovaného filmu doslova revolúciu. Predovšetkým v štúdiu Disney urobilo poriadny prievan a vyvetralo tam ten zatuchnutý, hádam desaťročia nevetraný vzduch. Prsty v tomto malom zázraku mali hlavne vizionár John Lasseter, Steve Jobs (príp. Geroge Lucas), bez ktorého prachov by to nebolo možné uskutočniť a potom najmä nastupujúca generácia mimoriadne talentovaných tvorcov - Pete Docter, Andrew Stanton a Lee Unkrich.     "These people think differently than normal people. They're strange - in the best way." ()

Marys

Pekný dokument, dobre spravený, dozvedel som sa nenásilnou cestou niečo, čo som možno netušil a pozrel som si ho celkom rád. ()

panmroz

obtížně hodnotitelný, leč zábavný, informační leták. Nejlepší je, jak tam furt jezdí na koloběžkách a každej si může vybavit kancl jak chce, ale vůbec tam není, jak musí furt makat...aby něco stihli...mno ()

RadimFišer

Výborně, výborně. Nejnádhernější animace všech dob byli dvě lampy. Díky tomuto filmu jsem si mohl uvědomit, že i ten nejbohatší je stejný jako já. JE to bezvadný film ,který nás zasvěcuje do tajů naší částečné budoucnosti. To co dokázali Pixar je prostě neuvěřitelně nádherné. Děkujeme ()

noelcoward73

Tento dokument, ať už lze Příběh Pixaru za dokument považovat nebo ne, nešel asi jinak natočit. Celkem zajímavé, ale viděl jsem jen část, hvězdičkové hodnocení až po celém zhlédnutí. ()

optimus0s

Skvělý dokument o historii Pixaru. Škoda jen, že už nestačil pokrýt i výrobu Wall-E a jeho úspěch. Potom by to byl dokonalej dokument ()

SpeedyCZ

Moc pěkné. Škoda že po roce 2010 Pixar vydává z valné části nezajímavé sequely. Možná ho k tomu nutí těžce komerční Disney, nedivil bych se tomu. Coco ale dokazuje, že na to chlapci pořád mají. :) ()

guri

Vynikajuci dokument o studiu, ktore je uz teraz legendou (a nielen medzi animovanymi filmami). Mnozstvo informacii od uplnych zaciatkov, ked sa nikomu ani len nesnivalo o vlastnom studiu, cez prve skusenosti, splneny sen Johna Lassetera (prvy film kompletne vytvoreny na pocitaci) az po sucasne hity. Tlieskam tomuto dokumentu! ()

salamandrr

Ze začátku to bylo předsně takové jak bych si představoval, ale od toy story 2 bylo vše moc krátké a moc sestříhané. Jako exkurz do světa animace, to bylo skvělé! ()

zaam

Hodně dobře udělaný dokument o mém nejoblíbenějším filmovém studiu. Přiznám se, že jsem se předtím o jeho historii příliš nezajímal, takže jsem se dověděl hodně nového. A moc se mi to líbilo. ()

Dextwer

Neuvěřitelný příběh o jedné neuvěřitelné společnosti. Pixar byl a je společností jež změnila kreslený film. Zde se opět ukazuje genialita Steva Jobse. Moje hodnocení: 80 % ()

ESNYR

Pixar asi netřeba nějak obšírně představovat. Tento dokument mi ale neřekl ve své důležitosti nic nového co už bych nevěděl. Zklamání to vysloveně není, jen mi vadí to USA pojetí, které mi začíná v podobných dokumentech lízt krkem. Jsou dobří to je bez debat, ale dělat z toho takovej cirkus zase nemusely. ()

kolly13

Technicky zdatné. Leč sdílím nadšení z dobrého animáku a chápu těžké začátky, ale nesdílím entuziasmus ohledně jednotlivých animátorů a dalších průkopníků, i když bylo by krásné s nimi pracovat. ()

SpeedyL

Příběh o úspěšné společnosti, o těžkých začátcích, o lidech, kteří dělají svoji práci s láskou a nasazením. Zajímavé zákulisí prvopočátků filmů Toy Story, Auta, Hledá se Nemo, Úžasňákovi, Příběh brouka a jiných... Animátoři Pixaru - jen tak dál! 85 %. ()