Dokumentární snímek o historii studia Pixar. (formelin)

m.marty

Pro fanoušky animovaných filmů je tento film jako stvořený. Je to v podstatě shnutí celé historie animovaných filmů se zaměřením na PIXAR a trošku na Disney, doplněné nádhernou hudbou Jeffa Beala, která každé vteřině filmu dodává jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru. Komentáře jednotlivých animátorů jsou také skvělé, možná ze začátku trošičku reklamní, ale pak se příběh rozběhne a reklama jde stranou. Mě jakožto milovníka animáků vtáhl tento dokument do děje tak, že jsem animátorům až do poslední chvíle držel palce. A když film skončil, měl jsem chvíli pocit, že mým jediným snem je stát se jedním z nich. ()

lukkaczekk

Příběh Pixaru spíš bych to pojmenoval Příběh filmů od Pixaru. Pár zajmavostí čistě okolo studia, ale většinou ukázky filmů z jejich tvorby. Očekával jsem jako oblíbenec studia zajímavé informace,ale pouze zklamání. ()

CrashHP

Pre každého fanúšika filmov od štúdia PIXAR. Dokument, v ktorom sa dozvieme mnoho zaujímavých vecí počas natáčania jednotlivých filmov, ako zmena scenára, atď. Veľmi zaujímavý dokument o štúdiu PIXAR. ()