Americká rychlá kola

• USA American Hot Rod

Parta šikovných chlapů má zaměstnání to že předělávají stará, silná, americká auta Ford, Chevrolet atd.. a dělají z nich krásné HOT RODY. Vše je na zakázku a podle přání zákazníka. (Stodvacet)

mi-ib

Velká podobnost s American Chopper, avšak o nic méně kvalitní. Opět zde je šéf - Boyd, který ovšem nešéfuje svým potomkům, ale normálním zaměstnancům a proto musí volit více diplomacie než senior v chopprech. Boyd je podnikatel každým coulem a proto bere zakázky a ty musí být zpravidla hotovy v šibeničním termínu a proto tu není nouze o dusno ve výrobní hale, ale i důležité odreagování, aby se z toho hoši nezbláznili. Je zábava sledovat, jak to chodí při výrobě žihadel na zakázku a určitě to není o moc jiné než kdekoliv jinde, kde pracuje kolektiv na jedné věci. A konečně to co zkompletují je většinou opravdu žihadlo. ()

Andersis

Auta mě neberou, ale velmi zajímavé věci se tam děli. Hádky, konflikty, lidské chyby, stres atd. Ti kluci mají velké prachy a mají je poctivě vydřené. ()

• Lakýrník Willie Johnstone se vrátil na Nový Zéland a otevřel si vlastní lakovny v Tauranga. (Shley)
  • Zámečník Louie Biegler byl během dvou týdnů vyhozen ze zaměstnání, protože nepracoval. (Shley)
  • Thomas Loddby odešel a začal podnikat v lodní dopravě, ale později se vrátil k práci na částečný úvazek. (Shley)