Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

SarumanKo

Film, ktorý extrémne účinne prekrví rozkroky nadržaných teenagerov a zároveň im tak odkrví mozog, že prestanú vnímať jeho neuveriteľnú primitivitu. S pôvodnými a jedinými Prcičkami, ktoré uznávam, to chvalabohu či bohužiaľ, nemá nič spoločného. Pardon, až na oslnivú prítomnosť Eugena Levyho. (2/10) ()

castor

Ani kvůli těm vyfintěným silikonovým holkám to nestojí za shlédnutí. Kouzlo je nenávratně pryč, úroveň vtipů je žalostná a divákův zájem, sic se snaží sebevíc, pomalu odumírá. Časy toho pravého Stiflera jsou nenávratně pryč, všechno jede na půl plynu a film nakyne na jedno velké nabubřelé nic. Bratři Weitzové léta páně 1999 (to to letí) odstartovali neuvěřitelně masivní boom a teenagerovská komedie se (ve velkém) stala dojnou krávou. Za první Prcičky nesmírně děkuju!! Jenže roky plynou, původní partička se rozpustila a tady narazila kosa na kámen. Není to sice tak nezáživné jako Prcičky s pořadovým číslem 4 (tam jsem dal * , tady budu mírnější), ale tahle v pořadí šestka má zejména nesympatickou hlavní postavu, a i přesto, že všude pobíhá odhalené řezivo, není prakticky o co stát!! ()

spaceboyCZ

Sesty dil (ano, ctete spravne, jiz 6!) komedie Prci, prci, prcicky, nesmazatelne zapsane do filmovych analu at uz jako stupidita nebo dobra teenagerska komedie. Mel jsem tu moznost videt vsechny dily a me doporuceni zni nasledovne: 1 - urcite ano, 2 a 3 - spise ano, 4 - urcite NE, 5 - spise ano, 6 - urcite ano. Od 4. dilu ma tato serie spolecne pouze tri veci: nazev, jmeno Stiffler a pan Noah Levenstein (otec Jima, toho s kolacem v rozkroku). Po tomto sestem dile jsem opet zkouknul i dil druhy a musim rict, ze generacni rozdil je sakra znat. Zatimco dvojka je spise romantika s par excesivnimi ulety a spise suchym humorem, tak sestka si na nic nehraje, jde do vseho tvrde a utoci temi nejjednodussimi vtipy hranicicimi s trapnou okazalosti a sprostotou. Nicmene to bavi, a bavi to sakra hodne. Takze kdo se potrebuje jen ciste odreagovat a jste na to minimalne dva, vrele doporucuji. ()

Real Tom Hardy

Písal sa zrejme rok 2008. Alebo 2009. No alebo 2007. Sebito žil krásny život bez počítačov, internetu, online skazenosti a nástrah moderného sveta. Keď si si chcel pozrieť nejaký konkrétny film, čakal si buď na to, kedy ho v lepšom prípade o dva roky po premiére uvidíš v telke, kúpil si si ho v Tescu za pár drobných, alebo si požiadal kamaráta s dobrou dušou a technickou vymoženosťou širokopásmového pripojenia, aby ti ho stiahol a pacol na digitálny dátový nosič! Keď už si ale chcel neslušný obsah, musel si buď čakať, kým odbijú dve hodiny v noci a TA3 sa prepne z televízneho spravodajstva na erotický režim, kde škaredé osoby stoja pred obrazovkou hore bez a dávajú ti stupídne kvízové otázky a v pozadí hrá hudba ako z nemeckého porna 90. rokov, alebo si odblokoval rodičovský zámok mládeži neprístupných kanálov (legendárny Private Spice) tým, že si si šikovne uvedomil, že heslo k tomu musí proste byť len dátum narodenia jedného z nich, čo aj bol... ALEBO si sledoval neskoršie spin-off filmy zo série American Pie. A už zrejme všetci vieme, kam toto smeruje... Hovorím teda kamarátovi, vo vyššie uvedených rokoch, reku hoď mi voľáke filmy a wrestling. Obratom za pár dní som dostal TNA Wrestling, Majstrov hazardu, SWAT, Taxi 4 a Spolek Beta... No a takto som spoznal ságu American Pie a takto som vyriešil, s prihliadnutím na okolnosti, nedostatok explicitného materiálu, dokým neprišli aj do mojej domácnosti nové technológie. No čo ti poviem, ťažké, drsné časy... K filmu som toho veľa nepovedal, všakže? Veď čo by sa aj dalo... V rámci série katastrofa, v rámci spin-offov pravdepodobne najlepšie, ako samostatne stojaci film – totálne hovno. A ten chytrák, čo vymyslel slovenský distribučný názov, by si mal ruky privrieť medzi dvere a zárubňu. Alebo pozeral príliš veľa krát Animal House... (x / x / x / x / x / x / x / x) --- Seru do nádržky / Julia Schneider <3 / (9.9.2017) (17.2.2021) (23.9.2021) (2x19.5.2022) ()

ScarPoul

Oproti piatemu dielu sa jedná o výrazné zlepšenie. Na druhú stranu sa ale tento diel nedá porovnávať s pôvodnou trilógiou a musia sa brať do úvahy trocha iné pozitíva. Za prvé je dôležité zabudnúť na všetko čo tento diel s pôvodnými filmami spája. Eugenea Levyho tu musíme brať ako akéhosi mudrca a meno Stifler ako niečo náhodne, čím by sme si nemali robiť starosti, len ho jednoducho akceptovať. Čaro tohto filmu spočíva v jednej jedinej veci a to - že nám ukazuje ten úžasný americký spolkový život, kde sa chlastá a súloží a popritom tam prebehne súťaž o lepší spolok, pričom nechýba kopec exploitačných genitálií a podarených vtipov na všemožné úchylky. Nebudem klamať - bavil som sa. Vždy keď si tento film pozrie ma vie skvelo pobaviť, jediné čo mi stačí je vypnúť mozog. Jeden s tých lepších dielov, vytvorených priamo pre video a DVD. ()

• Natáčanie trvalo sedem až osem týždňov. (Greenpeacak)
  • Dom spolku Beta je v skutočnosti domom spolku Alpha Delta Phi na univerzite v Toronte. Zábery zvonku a z kuchyne vo vnútri sú autentické. (Real Tom Hardy)
  • Film sa natáčal v Toronte, v Pinewood Studios. Niektoré scény boli natáčané v striptízovom klube v Toronte. (Greenpeacak)