Zombie Town: Soumrak mrtvých

• USA Zombie Town
všechny plakáty

Ospalé městečko se rázem mění v domov krvelačných zombie, které mají jediný cíl – naplnit své prázdné žaludky! Poklidný život mechanika Jakea se změní ve chvíli, kdy záhadní parazité změní většinu jeho sousedů v hordu kanibalistických „nemrtvých“. Izolován od okolního světa požádá o pomoc bývalou přítelkyni Alex a nakonec i svého úhlavního nepřítele Randyho. Společně se pokoušejí zastavit šířící se infekci a především navždy odstranit stále zuřivější zombie z povrchu zemského. (oficiální text distributora)

Mawete odpad!

Většinou se při dívání na podobné filmy aspoň dobře bavím. Tady to bohužel moc nešlo. Horrorová atmosféra žádná, že by mě to bavilo, to už vůbec ne. Naprosto amatérská kamera, herecké výkony a dialogy by zvládli i cvičení šimpanzi. Prostě naprosto trapný film. Navíc ho ani nedokážu zařadit do nějaké kategorie. ()

Scenixia

Film, který neurazí, ale ani nepřekvapí žádnou scénou ... Pro fandy zombie hororu hodně slabý odvar, ale ne zas tak špatně natočený. Zkrátka něco mezi NIC MOC ... ()

Ondrew

Cakal som dalsi zbytocny shit, no kupodivu na mna film posobil celkom inak. Nejde o nic svetoborne, toboz nie novatorske, skratka je to becko ako vysite, ale staby celok to funguje dobre a ja som sa pri pozerani zabaval. Veru, nie je becko ako becko, vzdy sa najdu svetle vynimky. U mna je to za 55-60%. ()

aannemer

A vůbec to není tak špatný, jak by se po přečtení místních komentářů zdálo. Rozhodně jsem se bavil víc, než u Deníku mrtvých od Romera. Tomu už z těch zombie filmů totálně zesračkovatěl mozek. Brains!!! Brains!!! Brains!!! ()

Al90

no po 50 minutach jsem to vypnul..kdyby do toho netahali podle me ty slimaky tak by to mohlo byt lepsi,akorat z toho vznikl chaos... ()

pyzma84

V prípade, že by sa jednalo o komédiu, bolo by hodnotenie určite vyššie, lebo film pobavil. Ale to je všetko. Tie zvuky "slimákov" boli od delfína alebo od veveričky? ()