V roce 1979 byl Jimmy Bones, vlivný zastánce a opatrovatel dobrých mezilidských vztahů, zrazen a zavražděn. Udělal to kdosi velmi blízký. Dnes je z jeho sídla už jen ruina pokrytá pavučinami a opředená nepříjemnými vzpomínkami, k níž se lidé raději nepřibližují. Také to není příliš radno, protože kolem domu se už delší dobu dějí dost divné věci. Ti, kteří mají s vraždou Jimmyho Bonese něco společného, se začínají bát o život. Tuší, že Bonesův duch se vrátil a hodlá se všemi zrádci konečně zúčtovat. (oficiální text distributora)

warhammer odpad!

Snímek na úrovni fekál porna s podvyživenou krysoopicí v hlajvní roli. Režisér po lobotomii trpící od narození paranoidní schizofrenií a těžkou mentální retardací se ukázal v pravé kráse zahradní kadibudky z přelomu 19. století. Jsou noci, kdy se mě zdají opravdu prapodivné sny. Občas tak trochu přemýšlím jestli jsem vůbec normální, ale někdy stačí vidět jeden film a je hned jasné, že je vše v naprostém pořádku ()

Cechyno4 odpad!

Ne, ne a ne! Už nikdy více. Jediná výhoda, že jsem tento film viděl na Nově. Kdybych si ho půjčil v půjčovně, pořádně bych zalitoval i těch pár korunek za tuhle blbost. ()

MRK odpad!

hlúposť vysokého kalibru bez akéhokoľvek napätia, talentovaných hercov a bez akejkoľvek zapamätateľnej scény a to som neskončil: stupídne hlášky, otrasné efekty. Celé to vyznieva ako reklama na úplne trápneho Snoop Dogga zbierajúceho hlavy s pribvlbým výrazom a končí to absolútnou katarziou celého deja do jedného chaosu, ktorému podľa mňa nerozumie ani sám režisér. ()

Jirka1111 odpad!

Viděl jsem jen kousek filmu. A to ještě někdy po dvanácté hodině večerní na Nově. Toto je až neskutečná hloupost. Zařazení mezi 200 nejhorších filmů si zaslouží. Jen se divím, že není v žebříčku na vyšším místě. ()

jenspifa

A me se to libilo! Pribeh je supr. Efekty nic moc ale myslenka zrazeneho hodneho ganstera ktery si jde pro pomstu nema chybu. 65% ()