After Effect

• USA The Removed (neoficiální název)

Niekoľko študentov sa rozhodlo zarobiť si vreckové naviac, a preto sa stali súčasťou prísne tajného vládneho výskumu. Šestica mladých ľudí však nemá ani potuchy, o aký druh experimentu sa jedná. Keď zistia, že sa im má podať látka získaná z placeba, meniaca subjekt v nemŕtveho, jedinou nádejou na ich prežitie sa stáva okamžitý pokus o útek z komplexu. (beso74)

ricci.s

Podobný prípad ako nedávny nepodarok "The Facility". Síce to bolo o niečo akčnejšie a krvavejšie, takže vlastne o malú štipku lepšie, ale aj tak zabudnuteľné do niekoľkých hodín. Tentokrát tu máme skupinku študentov, ktorí by si radi zarobili, a tak sa dajú na experimentálne testovanie, samozrejme sa tieto pokusné králiky veľmi rýchlo zmenia na vraždiace beštie a nastane pobehovanie po klinike a nejaký ten malý masakrík. Akurát, že ani to gore nie je až také, aby som výskal od radosti, takže to ako záchrana asi neuspeje. Navyše kým tam vôbec k niečomu dôjde, diváka to predtým asi desaťkrát uspí. Herci v pohode, záverečná tretina OK, takže na to jedno pozretie sa to celkom dalo. ()