Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

eraserhead666

Bitch Slap není nic jiného, než jen mužský (filmový) ekvivalent všech těch padesáti odstínů šedi, jejich epigonů a paranormálních romancí. Je stejně prosťoučký, tupý, naivní, v jistém smyslu snově idealistický a plně uspokojující svou cílovou skupinu (a pravděpodobně k zblití pro kohokoliv, kdo do této skupiny nezapadá). A tak jako některé ženy plně uspokojují a rozjuchávají osudy slečny Steelové, jejího dokonalého nápadníka, tak některé muže uspokojí zdejší hlavní hrdinky, které se vzájemně perou, ohmatávají, olizují, vystavují před kameru, jsou strašně hrozně drsné a jejich zbraně trčí proklatě kupředu. Myslím, že v tomhle ohledu si obě cílové skupiny nemají vůbec co vyčítat. Jako ne že by mně nebraly natřásající se drsné sexy holčiny, které si to navzájem rozdávají, ať už pěstmi nebo jazyky, ale tady mi to dost často přišlo až jako poměrně hodně samoúčelně přehnané, ba až bych snad řekl protivné. Skoro třetinu stopáže zabírají zpomalené záběry na ženská těla, respektive jejich určité části. A třeba v případě, kdy se po nějaké rvačce kamera koncentruje na krví zalitý naducaný dekolt, mi to přišlo možná i hloupé a nechutné. Jako jestli jste na holky (ať už jste kluci nebo holky) a chcete si zaslintat, jděte do toho, tenhle tarantinovsko, sin cityovský, lehce bondovsky parodický film vás asi uspokojí. Jen se pak možná příště nesmějte své přítelkyni, že slintá nad božským Christianem. ()

Davies182

We´re all bitches in the end! Dvacet výstřihů za minutu, ale soft porno to není. Kozy. Extravagantní punkáč se mlátí pěstí do rozkroku aby nedostal erekci, ale Judd Apatow to taky není. Kozy. Hraje tam Kevin Sorbo a Lucy Lawless se svými seriálovými pobočníky, ale Xena ani Herkules to také není. Kozy. Efekty hrozné, akce rozhodně nejšílenější za rok 2009, ale Uwe Boll to netočil. Kozy. Jo, a zmínil jsem se o trojici nadržených sexy kun*iček, které se tu mlátí hlava nehlava, nadávají si do vylí*aných pi*ek, o*oustaných pr*elí, a polévají se vodou ala miss mokré tričko? Ale pozor, ani nový díl věhlasného porna Island Fever to není! Tak co je to? Jmenuje se to Bitch Slap, jsou tam samé kozy, Tarantino s Rodriguezem to musí milovat, a rozhodně je to nejvíce ujetá akce roku!!! Poctivá řezničina ala gore 80´s. Škoda, že mi podobný žánr moc neříká, a "jen" jsem se průměrně bavil. BTW to kompletní osazenstvo slavného dua fantasy seriálů o princezně bojovnici a synovi vládce bohů ale vážně potěšilo :-). ()

kingik

Bombastické. Tři sexy mrchy uprostřed pouště si přišly vyřídit účty a jde jen o to, která z nich je největší mrcha. Julia Voth, Erin Cummings a America Olivo. Rick Jacobson dohromady nikdy nic pořádného nenatočil a pak se vytasí s touhle stylovou lahůdkou, ve které si holky navzájem rozmlacují ksichtíky na kaši, ve vzduchu je cítit pach krve a jedna stylová scéna střídá druhou. Quentine Tarantino a Roberte Rodriguezi honem se běžte schovat. Na scénu přichází nový král braku Rick Jacobson. 100% ()

Beastmaster4

Asi ta nejnaivnější akční chujovina. Film, který za slupkou drsné akční řežby je jenom dráždičkou pánského přirození. Tři prsatice tu krom přehnaných a tím myslím opravdu přehnaných bitek, předvádějí a to ve stejném množství své vnady tak okatě, až si chvílemi budete připadat, že koukáte na rozjíždějící se porno. K tomu tu stačí už jen velmi málo. I když nás pány ty tři slečny dráždí sebevíc, nelze se zbavit dojmu, že podobnou lacinou šou jsem zažíval s časopisem BRAVO někde v 6. třídě ZŠ. Pokud byl záměr udělat z toho sexistickou šou, ve které se tři krasavice válí polonahé v blátě, pak to ušlo. Jediná role, která se mi líbila, byla ta Lucy Lawless (XENA), která byla bohužel jen velmi krátká. Souboje prsatic jsou bohužel tragikomickou vložkou bez špetky logiky a horší jsem v poslední době ve filmu neviděl. Pokud se někdo a o to víc ženy řežou 15 minut údery do hlavy, zad aj. a přesto jim víceméně nic není, pak je to pane Jacobsone na palici. Tohle jsem neviděl ani v akčních šílenostech v 80. letech. Za ty pěkný těla a občas zajímavou audiovizuální podobu dávám dvě hvězdy. ()

predators

Znáte to, někdy prostě stačí líbivý obal a zboží jde na odbyt lépe, než lízátka Chuppa-Chupps. Připočtěte našpulené rtíky nadržené japonky s vrhacím žiletkovým jojem a dostane se vám ... teprve začátek, protože to hlavní teprve přijde. Ano, jestli hledáte ženu s ďáblem v těle, tak v Bitch Slap jsou na výběr hned tři. Že ale nezáleží na obalu, dokazují graficky povedené flashbacky, svižně sestříhané a drsně vypadající bitky mezi holkama a na omezený prostor i chytlavý děj. No a pak jsou tu zase ty jejich vnady... :-) 70% ()

• Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazve ho "naginata". Naginata je oštěp, samurajský meč se nazývá "katana". Přesto nejde o chybu, protože v jedné scéně je tento meč použit skoro jako oštěp. (Terva)