Na cestě

Česko, (2006–2022), 255 h 19 min (Minutáž: 25–30 min)

Režie:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková (více)

Série(24) / Epizody(587)

Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. (Česká televize)

Recenze uživatele Mikino00 k tomuto seriálu (17)

Na cestě po Vrátné dolině (2011) (S10E19)

Hodnocení je silně ovlivněno tím, jak moc mám Vrátnou dolinu rád. Ale i tak moc pěkné. ()

Na cestě po ukrajinských Karpatech (2011) (S10E28)

Co se to stalo s tímhle seriálem, jako cestopis mají ukazovat danou oblast, její krásy a zajímavosti a ne pořád ukazovat místní lidi, co zrovna dělají a jak se jim daří. ()

Na cestě po Korsice (2011) (S10E32)

Řekne mi někdo proč se pánové vůbec neobtěžovali do překrásných Korsických hor??? ()

Na cestě po Kalužské oblasti (2011) (S10E33)

Poněkud slabší díl, ale to je dáno hlavně tím, že v této oblasti není moc co točit. ()

Na cestě po Leinsteru (2011) (S10E35)

Velmi zajímavý díl, tak mě navnadili, že bych hned vyjel. ()

Na cestě po Fesu (2011) (S10E37)

Neustále se ukazují lidé a jejich řemesla a z města v podstatě nic neukáží, ani z kraje v okolí. Zajímalo by mě kdo to točí, připadá mi to že obejde blok ulic kolem hotelu a za jeden den má natočeno. ()

Na cestě po jižní Jamajce (2011) (S10E38)

Na tento pořad se už opravdu nedá dívat, sami lidé a z dané země ukážou maximálně jeden strom. ()

Na cestě po Solnohradsku (2011) (S10E39)

To, že vynechali třeba Zell am See ještě překousnu, ale to, že se ani nepodívali do hor, to opravdu ne. ()

Na cestě po Dolní Aragonii (2011) (S10E40)

Zase jenom samé oslavy a lidé a z kraje, měst, přírody neukáží naprosto nic. ()

Na cestě po Zbirožsku (2011) (S11E03)

Jako kdyby v kraji nic nebylo, obešli všechny místní rádoby umělce a měli hotovo. Ty co dělali tenhle díl, by neměli už pustit za kameru. ()

Na cestě po Boskovicku (2011) (S11E04)

To byla hrůza, z celého regionu strávili polovinu času v keramické dílně a kavárně. Jako by v okolí nic jiného nebylo, a tvůrci ani neměli snahu opustit Boskovice. ()

Na cestě po Lipensku (2011) (S11E05)

Velmi povedený díl, byl jsem tam před týdnem a je to opravdu tak krásné jako v televizi. ()

Na cestě po Broumovsku (2011) (S11E06)

Moc pěkné, krásný kraj, zajímavá místa, jen si mohli odpustit návštěvu tolika usedlíků. ()

Na cestě po Horní Lužici (2011) (S12E04)

Nejlepší díl za poslední roky, konečně se tvůrci zaměřili na krajinu, památky, zvláštnosti regionu a ne jen na lidi. Krásný pohled do krásné země, navnadili mě do té míry, že bych tam hned odjel. ()

Na cestě po Beskydech (2012) (S13E02)

Beskydy mají takovou spoustu krás, že by na to nestačil ani 3 hodinový dokument, tak proč zde tvůrci ukazují takové věci jako paragliding nebo sochařku. ()

Na cestě po Helu (2013) (S14E17)

Tradiční nešvar tohoto pořadu, z celého jinak velmi krásného i zajímavého poloostrova neukázali téměř nic z jeho přírodních či vystavěných krás a opět se zacílili na lidi, ti ovšem zajímaví jsou pouze v malé rozumné míře a ne když je jimi vyplněna celá stopáž. Škoda promarněné příležitosti přiblížit tento krásný kout země. ()