Ocelová past

• Německo Steel Trap (více)
všechny plakáty

Na najvyššom poschodí prázdneho mrakodrapu sa koná extravagantný silvestrovský večierok. Šesť hostí zrazu dostane tajomné pozvanie prostredníctvom SMS, aby šli na VIP party, ktorá sa koná na 27. poschodí, kde ich čaká veľa prekvapení. Keď tam prídu, žiadny večierok sa nekoná. Hostia sa rozhodnú na večierok vrátiť, ale zistia, že sú zamknutí a nedá sa odísť. A až v tejto chvíli začínajú tušiť, že tajomný pozývateľ aspoň v jednom bode SMS-ky neklamal – čakajú ich prekvapenia, ale rozhodne nie také, aké očakávali, pretože za každým rohom na nich číha nebezpečenstvo a krutá smrť, ktorým sa musia vyhnúť len pomocou dôvtipu, aby sa dostali až do finále zvrátenej vražednej hry. (oficiální text distributora)

VooDoom odpad!

Odpad! Větší sračku jsem ještě neviděl.Tento rádoby remake na film Saw je totální parodií, která nemá hlavu, ani patu...Nikdy více.... ()

Lencha

Taky mi to připomínalo Saw :-) Jo a taky Kostku :-) Takže nic nového, všechno už tu bylo. Ať to, že zavřeme pár lidí - kamsi, které zdánlivě nic nespojuje a pak se jich jednoho po druhém zbavíme, tak motiv pomsty či něčeho takového. Pointu tohoto díla vám ale prozrazovat nebudu :-) ()

korndaddy

"Signál blokovanej, co to má znamenat." "To znamená, že nám někdo zablokoval signál." Blahopřeji k tomuto zjištění. S hodnocením počkám, jestli tuhle píčovinu dokoukání, ale moc šancí si nedávám...... ()

Ebon

Scénář dementně rozděluje skupinku debilních postav, které mě všechny byly nesympatické. Nebavilo mě to. S každou další mrtvolou jsou byl spokojenější, že se blíží konec. ()

Pablinho

Celkem dobrý béčko. Potěšila snaha o vytvoření obstojný atmosféry, nicméně sračka rozhovory (ale dalo se tomu zase aspoň zasmát), nelogický chování lidí (rozdělovat se jako skupinka lidí v takovýhle situacích už je ale bohužel klasika, bez kterých by se tyhle filmy asi neobešly...) a k týhle zápletce to moc nesměřovalo, proto byla překvapivá, ale trošičku uměle vytvořená. 45 % ()

arcticsky

Vzhledem k německé produkci obrovské překvapení s vcelku logickým rozuzlením...A povedená pointa znamená vždy bodík navíc. Moc pěkný krváček - doporučuji. A nesledujte zdejší zprůměrované hodnocení - neodpovídá ani náhodou! ()

Hapretor

Parodie na "Saw"? Nebo pokus ji napodobit? - V prvním případě to beru, ve druhém absolutně ne! Tupá, mdlá ptákovina s naprosto idiotským a už od poloviny filmu jasným, rádoby vtipným, originálním koncem. Jeden z případů zbytečné námahy = Jak ze strany mé - slzící oči (nejen z lítosti k filmařům), tak i ze strany celého filmového štábu a herců k tomu. ()

Heroine

Tohle mne docela bavilo! Ne že by mne závěr nějak překvapil, ale charaktery, způsoby smrti, prostředí, to všechno mi přišlo docela originální. Inspirace Saw je jasná, ale zkrátka to není úplně špatné. ()

greenlord

uplna blbost to neni, ale ani zadnej skvost. nelogicke chovani postav, pobihani sem a tam, zmatene reci, neustale bezduvodne hadky atd. atd. jo a je to vykradacka asi tak 10 filmu ()

MickeyStuma

Pokud má slasher nízkorozpočtový kabát, nelze z toho očekávat lecjaký děsivě vypadající horor. To je případ i tohoto snímku, který byl natočen snad pro televizi a tak podle toho také vypadá. Námět propůjčený z daleko významnějších hororů a zpracován jak nejjednodušeji to šlo. Noc, výšková budova a v něm uzavření obyčejní mladí lidé se kterými si někdo hraje. Šokující odhalení na konci však určitě vyzní jako překvapení. Strach a hrůzu tohle skutečně nevyvolá, ale jako taková mírná televizní oddychovka může postačit. ()

Torgal

Film pretekajúci všetkými klasickými horrorovými schémami, v ktorom nechýba žiadne žánrové klišé (vrátane záverečného wtf odhalenia vraha). Spracovanie je ale vyslovene na televíznej úrovni a herci nestoja ani za deravý groš, takže vyššie hodnotenie si film nemá čím zaslúžiť. 3-/10 ()

BDMarty007 odpad!

Bizarní řezničina bez pointy. Ještě 5 minut před koncem bych uvažoval třeba o jedné hvězdičce, ale závěr z toho dělá čistý odpad! Škoda filmového materiálu i času. ()