Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

predators

Né, že by to bylo extrémně směšné, ale humusácké to je, to se vsaďte. Ti lidi jsou prostě šílenci, a tak by jim připadlo šílené hodnocení. Nejde tu ani tak o to, jestli se vám to líbí, či nikoliv, člověk se nad to musí povznést a brát všechny ty sračky s nadhledem. Neviděl jsem ale 3D verzi, což by možná ani tak nevadilo...ono, být přímo v centru dění bangiejumping latríny nemusí každý unést. šílené hodnocení ()

ScarPoul

Myslím si, že čo sa týka Jackass, tak rôzne časti a diely neustále balancujú medzi nadpriemerom a podpriemerom. A skutočnú genialitu dokáže človek, naozaj oceniť až po určitom čase. Je trocha škoda že tretí diel svojou kvalitou trocha klesá. Síce sa tu nájdu skvelé kúsky a dá sa na tom skvelo zasmiať, plus je to všetko robené vo forme 3D, takže vidieť to v kine musí byť skvelý zážitok, ale z Jackass filmom ma najviac uchvátila druhá časť. Rozhodne sa ale jedná o dielko, ktoré by si mal každý milovník týchto bláznov pozrieť. Niektoré veci stoja naozaj zato. Toto hodnotenie, môžem ešte zmeniť a určite ho aj raz zmením. Zatiaľ je to pre mňa len dosť priemer oproti peckám, ktoré títo týpci, dokázala vyprodukovať. Ide o to , že mi to prišlo ako zbytočné hranie na efekt, aj keď Bad Grandpa bol nezabudnuteľný. ()

Larky

Třetí jackassácký celovečerák přináší opět velmi slušnou sbírku nápadů, jak co nejefektivněji spáchat sebevraždu, či přijít o nějakou končetinu, nebo se prostě jen nechat brutálně zesměšnit. Už je to dlouho, co jsem Knoxvillovu partu viděl naposledy a jsem rád, že po pár letech jsou zase ve formě a s velkou porcí originálních fórů, ikdyž je pravda, že některé ze starších scének spíše recyklují, na druhou stranu sami sebe nekopírují úplně a snaží se vždy přidat aspoň minimální dávku innovace a to se cení. 80% Edit: R.I.P. Ryan. ()

C0r0ner

Já prostě na ty Jackass nedám dopustit. Chápu zdejší odpady a negativní reakce, ale do mého retardovaného vidění světa banda Johnnyho Knoxvilla zapadá přesně jako prdel Steva-O na bungee hajzl. Smál jsem se celou dobu, až mě bolelo břicho. Třetí film se bezpochyby vyrovná svým předchůdcům a dokáže mě opakované parádně pobavit. 100% ()

Macejko

Zrejme je vo mne niečo z amerického burana, pretože toto je jednoznačne jeden z najvtipnejších filmov roka 2010. Neuveriteľne debilné, ale zároveň vyvolávajúce silné prúdy rehotu. Nechápem, ako "jackassácka" partia stále dokáže vymýšľať takéto originálne hovadiny, ktoré by normálneho človeka v živote nenapadli. Samozrejme, slabým žalúdkom vstup prísne zakázaný. ()

• Vytrhnutí zubu pomocí Lamborgini bylo původně natočeno už pro Jackass: Number Two s Vincentem Margerou. Tato scéna byla nastíněna traileru, ale následně byla stažena kvůli jeho sexuálnímu útoku. Tentokrát se ve scéně objeví Ehren McGhehey. (zdenur)
  • Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)
  • Počas natáčania “Rocky triku“ zlomil Bam Margera Steve-Ovi nos, avšak konkrétny záber bol nepoužiteľný, a preto sa vo filme nenachádza. Po roku od incidentu mu nos napravil inštruktor Kung Fu. (HOMERjeALIEN)