To, co chvíli vypadalo jako zvláštnost, se nečekaně mění v drama! Malé víry nad New Yorkem se spojí v tornádo a rozmary počasí nabírají stále děsivějších rozměrů. Meteoroložka Nicole de Boer je jediná, kdo může zachránit město před katastrofou - pokud včas odhalí tajemství podivných přírodních úkazů... (oficiální text distributora)

Luqi

Ďalšia zmotanina cez kopirák o nejakej katastrofe, ktorá sa snaží byť realistická ............ ale potom napríklad príde do kancelárie tá elektrická guľa a zničí aj tie miniatúrne náznaky reality .............a na záver zaklincované neuveriteľné tupým záberom na pudlíka, dovidenia............... Ale napriek tomu, do kategórie "odpad" by som to nehádzal, sú stovky oveľa horších filmov. ()

SarumanKo odpad!

Milí páni vodiči autobusu nám počas (úmornej!!) cesty do Londýna boli ochotní zapnúť niekoľko filmov. Väčšina z nich bola slušná a ubehla rýchlo, no Tornádo nad New Yorkom mi len predstavilo nový odtieň tunajšieho hodnotenia "odpad". Ak som za zmysluplnejšie považoval sledovanie nemeckých diaľnic, niečo s tým filmom fakt nebude v poriadku. (10%) ()

Echelon1 odpad!

No, zo začiatku to vypadalo na celkom dobrú 1*. Ale ako to išlo ďalej a ďalej...Nakoniec sa z toho stal odpad! Čo je škoda. Efekty, to hádam nemusím ani pripomínať, samozrejme klišovité, smiešne dialógy- "Je to svetový problém."__"A toto je svetové mesto." A tých blbostí...Ľudia zamrzli (žeby Deň po tom?), ale tu sa to stalo len tak, bez zmyslu, samozrejme nezlomnosť a hrdosť amerického národa (tu to len umocňuje hroznú stránku filmu), mini-tornáda (vždy bola pri nich zima, museli byť veľmi silné, keď stiahli chladný vzduch z hornej atmosféry, pri tom ich ale naháňali deti), koniec filmu a mnoho krádeží z iných filmov... Strašné. ()

Borrtex

Film který začne jednou scénou která se stále opakuje celých 87min. Pořád dokola případy malých tornád v parku, nic nového se nedělo. Efekty byly šíleně počítačové, a na tu dobu r.2008 by se to dalo rozhodně lépe vypracovat... Já vlastně ani nevím jak to dopadlo, když byla posledí reklama odešel jsem, a k filmu se již nevrátil, jaksik mě přešel zájem vědět jak to dopadne. Nejvíce mě asi pobavila část kdy spadla ruka od sochy, a někdo kdo byl schovaný uvnitř čirou náhodou řekl: "Myslím že to byla ruka" Celkem zvláštní že někdo kdo to neviděl ví co se stalo, takže trošku nedomyšleno. 1* Dávám za prostředí a za hezké New Yorské počasí. ()

MickeyStuma odpad!

Televizní snímek se nepřekvapivě honosí ohromnou plností různých nelogičností a absurdit. A přitom námět nebyl zase až tak špatný. Ani speciální efekty nebyli na TV nejhorší. Tvůrci si to buď chtěli zjednodušit, nebo prostě o toho vůbec nepřemýšleli. Ano, od TV se nedají očekávat nějaké velkorozpočtové katastrofické snímky, ale přeci jen by nějaká logika měla být předností. Atmosféru snímek má a i o napětí místy nouze není, jen se nesmí u toho moc přemýšlet a divit se nad chybami. ()

• Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. (willy1)