Smash Cut

• Kanada Smash Cut (více)

Neúspešný režisér nízkorozpočtových filmov sa rozhodne vylepšiť ich autentickosť používaním rekvizít, ktoré sú časťami tiel jeho obetí.
Režisér Able Whitman trpí frustráciami zo svojich neúspechov vo filmovom priemysle. Jeho snímky sa stretávajú s kritikou nielen odbornej verejnosti, ale aj publika. Able by si rád napravil svoje renomé. Nešťastný režisér sa ide odreagovať do striptízového klubu, odkiaľ si chce domov odviezť Gigi, jednu zo striptérok. Cestou však majú ťažkú nehodu, ktorú Gigi neprežije. Able si nevie rady, kam ukryť jej mŕtvolu a nakoniec príde na originálne riešenie – časti jej tela použije ako rekvizity vo svojom novom filme. Dokončenie plánovaného projektu si však vyžaduje oveľa viac autentických rekvizít. Je jasné, že Able ich musí zaobstarať akýmkoľvek spôsobom... (TV JOJ)

Fox85 odpad!

Kde jsem sakra k tomuhle paskvilu přišel? A kdo jim na to vůbec dal peníze? Příšerný děj, příšerné herecké výkony ()

BlackTom

Mal som čo robiť, aby som nezaspal... Smash Cut je blbosť, ktorú natočil asi nejaký párnokopytník, ktorý do nej obsadil úplných chujov, ktorým kraľuje David Hess (čudný kríženec Rickmana a Englunda) a prekvapivo celkom obstojne hrajúca (a oblečená!!!) Sasha Grey. Na ňu sa síce pozerá viac než dobre (preto aj nehodnotím ako odpad!), ale tiež by radšej mohla ostať pri žánri, ktorý jej ide najlepšie (svieže porno s názvom Smash Cunt by som si teda pozrel :)). Za zmienku stojí aj Michael Berryman, ktorý už asi nevie čo so sebou, lebo normálny človek so štipkou sebaúcty by takého vola zo seba robiť nenechal. Zápletku radšej ani nekomentujem, len podotýkam, že námetom podobný Hills Run Red je OVEĽA zábavnejší a krvavejší a hlavne - lepší. Sebaparódia je veru dvojsečná zbraň - a Smash Cut sa na ňu priam hádže. Never more... ()

Holina

Je jasné, že po Smash Cut půjdou i diváci, kteří neinklinují k béčkovým sračkám. Důvod je jasný a předem promyšlený. Sasha Grey. I já chtěl především vidět jak se roznožka popere s rolí v "neporno" filmu, ačkoliv coby vyznavač béček bych po této taškařici stejně sáhl. A jasná je i další věc. Na Sashu se dobře kouká ať už hraje v čemkoliv, ale kdovíjaká herečka to není. A samotný film je samozřejmě sračka nehorázná, kde se vraždí filmařskou klapkou a vydloubávají oči ze silikonových masek, jen proto aby tu bylo hooodně krve. Nicméně takových hovadin je plný trh ale žádná nemá Sashu. Zatim... ()

Hyb_rid

Jedna * za Sashu Grey, ikdyž v roli bez semena :-)) Je to strašlivý trash, který kdyby měl nějaké tempo a alespoň náznak atmosféry, tak by se na to dalo dívat. Takhle to ale byla příšerná nuda, pravda párkrát jsem se zasmál, ale bylo toho prostě tragicky málo :-/ ()

Mírouš odpad!

Nedal jsem na hodnocení a film jsem si pustil. Bylo to mých málem posledních 17 minut mýho bídnýho života, co jsem vydržel sledovat tuhle blitku...tohle bizarní "něco", s nejotravnější a nervydrásající hudbou, jakou jsem v posledních pár letech slyšel. Doufám, že jsem to vypnul včas a nepřivodil si nějaký trauma. Nerad bych se ráno probouzel prochcanej durch...Hezký holky, jinak tekutá hnědka jak vyšitá... ()

lardko odpad!

Ty lidi v tom kině tento film přesně vystihly: TEN FILM JE STUPIDNÍ , TEN FILM JE SRAČKA , JE TOBLBOS. Tomuhle filmu dávám 0%. A já si myslel že mě aspoň jedna scéna vystraší , nebo zaujme , bohužel nic se nestalo. :-( Celkem se i divim že film má skoro 30% , já při shlédnutí celého filmu tipoval že film bude mít tak max. 10%. ). ()

Kolssteyn

Nejdřív jsem si myslel, že to bylo chtěně špatné, ale ještě dřív než nakonec se ukázalo, že to bylo nechtěně, ....a to i přesto, že se to snažilo skrýt pod záštitou H.G.Lewise. ()

drankeryth odpad!

To je hroza, trapny film s nie moc presvedcivymi rekvizitami, ktore by naznacovali, ze to vyzera dost realisticky. O hereckych vykonoch ani nehovorim. Odrezane ruky a nohy boli riadne makety a vyzerali dost komicky. Dej filmu sa zaoberal sialenym reziserom, ktory masakroval ludi a potom ich pouzival do svojho noveho hororu. Vobec nevyzeral hrozostrasne a jeho zabijanie bolo skor na zaplakanie ako na vydesenie ludi. V malej roli sa tam aj ukazal Michael Berryman, ktoreho poznam z filmu Hory maju oci, ale teraz myslim ten original horor, nie ten remake. ()

intro odpad!

U tohohle filmu by mělo být hned ze začátku jasné varování. Třeba velkými slovy napsáno TOTALNI HOVADINA A ZTRATA ČASU. ()

CrazymanM

Co tohle kurva jako mělo být?!?Ze začátku jsem měl sto chutí to vypnout,dát tomu "Odpad!" a hotovo!Nakonec jsem vydržel a musím konstatovat,že mě nakonec film zaujal,ta jeho krásná "poetika a něžnost"!!!Určitě mi to nějakou dobu zůstane v hlavě,no a to já prostě oceňuji,když si na film vzpomenu i po čase,i když je to pičovina!!! ()

mgerlich

Skoro geniální záležitost. Je to vlastně takovej remake Eda Wooda, ale důsledně nahovno natočenej. Žádnej pěknej vizuál nebo herecký výkony, všechno pěkně tak jak má bejt. Jediná vada na kráse je maličko přepálená stopáž, jinak bych dal absolutní hodnocení, takhle jen 4*. Našla by se tam řada vět co stojej za citace, třeba "Krvácet pro umění je málo." Je to těžce true a já to miluju. PS: Sasha Grey je v nepornorolích skvělá. ()

Kennedy_R odpad!

Tohle nemělo hlavu ani patu a nemělo ani smysl se na to dívat. Po půl hodině utrpení jsem vzdal snahu o sledování zbytku tohoto veledíla. ()

uncle

Opravdu pěkně ujeté...jak už tu někdo napsal...,,když vypnu mozek" můžu dát i čtyři hvězdičky...:-)) ()

Shelby14

tohle mě fakt nenadchlo. film se tváří jako odpad ale myslím si, že tvůrci tak trochu čekali, že by z toho mohl být kult. doufám že nebude, na legendární trash to nemá, ani ta očividná nadsázka není upřímná, dávám bod za pár dobrých nápadů ( asi za dva nebo tři, abych to upřesnil ) a sashu grey . ()

tomma

Ach ne, Sashenka už v druhém nesemínkovém filmu, co se to děje se světem? No, abych použil obrat z přebalu DVD, tak tento opus je vskutku bizardní. Úvodní varování Herschella Gordona Lewise je opravdu na místě (i když on zřejmě varoval před něčím jiným) neb něco tak idiotského jsem už dlouho neviděl. SMASH CUT je přesně ten druh komedie, u které ještě nevím jestli se mám smát či plakat. Uznávám, že taková rekonstrukce sebevraždy harpunou měla své kouzlo a dokonce jsem se zasmál, ale ten zbytek je úplná hrůza, přece jenom si pod pojmem humor představuji něco jiného. I když jsem během sledování filmu postupně vypínal všechny možné systémy, přece jenom zjišťuju, že jsem si měl vzít k filmu láhev vína. Takže, Sashenko, tentokrát to bude jen za jednu hvězdičku. Ale s odřenýma ušima! ()