Lina je vytrvalá, bystrá roztleskávačka z východního Los Angeles, kde na tamní střední škole excelovala v roztleskávání. Byla nejoblíbenější, nejuctívanější a nejhezčí dívkou na škole. Zároveň byla kapitánkou roztleskávaček. Její matka Isabel se vdala za velmi bohatého muže a ona se s nimi musí odstěhovat do nového místa, kde přestupuje z obyčejné státní školy do luxusní školy v západním Los Angeles. Ocitá se náhle v úplně jiném prostředí, než na jaké byla zvyklá. Je na nule, nikdo ji nezná ani neuctívá a ještě navíc musí čelit i Avery - snobské a přehnaně soutěživé hvězdě, kapitánce roztleskávaček. Aby se kvalifikovala do týmu a stala se znovu populární i zde, musí pomoci i její nová nevlastní sestra Skylar a její bývalé kolegyně a kamarádky z roztleskávačského týmu z východního Los Angeles. Při snaze dostat se zpět na vrchol objeví nového člena rodiny - Skylar. Vznikne mezi nimi pouto jako mezi pravými sestrami a také kamarádkami. Dokáže se nakonec Lina dostat do týmu a tím i zpět na vrchol nebo upadne v zapomnění a vzdá svůj boj s panovačnou a sobeckou Avery? (TV Nova)

geo311 odpad!

Scénář psala dvanáctiletá američanka o přestávkách ve zvláštní škole a režisér dostal nabídku která se neodmítá. Jinak si to vysvětlit neumím. To nejde popsat, to se musí vidět. Kdo se na to vydrží koukat celých 102 minut, má u mě pivo ( já koukal posledních 20 min. a bylo mi z toho fyzicky špatně) *********** teď jsem četl komentář od Just.m3 ....... "Snad až na posledních cca 20 minut to bylo o ničem." :-) ()

Kubi21

Ani nevím, proč jsem na to koukal. Za vydržení dávám jednu hvězdu. Tohle už je opravdu bez jakékoliv invence a nápadu. Ani ty poloobnažené dívky mě nijak nezaujaly. Prostě kde nic není ani smrt nebere. ()

Pitryx odpad!

Jen opakování předešlého snímku, o to horší, že v něm chybí jakákoli sympatická hlavní postava. Přeskákal jsem to až do konce ale i tak jsem se nudil. 20130929nest. ()

Ateina

Slabý scénář, podprůměrné herecké výkony...Stokrát omletý příběh, aneb jak se jedné mladici povede vyzrát na školní mrchu. Ale jedna hvězda za dobrou hudbu a tanec. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()