Tento příběh vypráví o osudu čtyř vysokoškolských studentů, kteří se vydají zkoumat Ozarské hory. V horách však přichází do styku s geneticky zdegenerovanými tvory, jež jsou potomky místních lidí, kteří žili v jeskyních. Začíná zběsilý boj o přežití proti teritoriálním mutantům. (Chatterer)

Yoshimitsu

Tohle byla slušná přehlídka zrůd. Někteří měli jen lehké vady na kráse viz. servírka s hlubokým výstřihem u některým by to nezachránil, ani špičkový chirurg. Herci nebyli moc sympatičtí a to se odráželo i na jejich výkonu. Ve výsledku to byla horší napodobenina Pachu Krve. Dávám 35% ()

jefff

Viděl jsem už desítky a desíky hororů a Albino Farm mezi nimi zapadne a za pár dní si na něj už sotva vzpomenu. Nadruhou stranu má příběh docela slušně vybudovanou atmosféru, podtrhnutou opravdu děsivou hudbou. Právě na atmosféře je film vybudován a je jeho největším plusem. Zajímavé jsou i masky zmutovaných zrůdiček. Minusem jsou dosti nezajímavé postavy a s tím spojené mizerné herecké výkony. Předvídatelnost scén je také na zamyšlenou. Albino Farm mě nenudil a nelituji jeho shlédnutí, podruhé už ho, ale asi vidět nemusím. Tři hvězdy je možná příliš, spíše dvě a půl. ()

Forsberg11

Rozbehlo sa to celkom sľubne. Partia študentov na výlete niekde v zapadnutej diere amerického juhu. Síce značne otrepaný, ale pre mňa dostatočne zábavný námet, ktorý ma navnadil na zaujímavú a napínavú vyvražďovačku v štýle Wrong Turn (2003). Bohužiaľ úvod bol jediné, čo môžem na tomto trápnom pokuse o horor oceniť. Po pár minútach išla všetká atmosféra a tým aj kvalita snímku rapidne dolu vodou. Viac ako polovicu stopáže decká len behali po takmer opustenom mestečku a vyzvedali od miestnych informácie o akejsi farme, okolo ktorej sa šíria strašidelné historky. A keď sa už konečne začalo niečo diať nestálo to absolútne za nič. Nulové gore, chabá atmosféra, žiadne napätie, žiadne ľakačky... a to som ešte zabudol na trápne herecké výkony, nepeknú kameru, či amatérsku réžiu. No proste nudný brak, ktorý by som odporučil maximálne svojim najväčším nepriateľom... ()

The Viper

Vstkutku neoriginální a klišém prošíváná podívaná. Co mě potěšilo byla moje oblíbená wrestlingová hvězda Chris Jericho, ale film jako takový ničím neoslnil a jeho závěr byl naprosto stupidní, stejně jako chování hlavní čtveřice. ()

figgo jr.

Chris Jericho byl skvělej ale to je asi tak všechno.Jinak se jedná o velice podprůměrnou vyvraždovačku, která je takovou nepovedenou variací na Wrong Turn. ()

Teardown

Mohl to být klidně průměrný buranský masakr s dost přiblblou mládeží, nebýt několika faktorů a místy hrozného klipovitého sřihu, jehož krkolomná a nepřehledná sekvence udělala z akčních scén nestravitelný maglajz. Takhle hluboký podprůměr...navíc s přiblblou mládeží. ()

Junys

První půlka filmu se nic extra neděje a druhá půlka klasická nahánečka. Průměr. Prostředí 8/10 Herci 5/10 Atmosféra 3/10 Příběh 5/10 ()

Isomut

Zo začiatku to bola ako vždy nuda. Menší rozbeh, zoznamovanie sa s okolím, potom zrazu... ! Opäť nuda, ktorá sa tiahla takmer celým filmom a atmosféru nezachránil ani akože známy "Rajesh". Scenár taktiež excelentný asi tak na jednu stranu s opakovaním. A že by som sa niekde zľakol, tak o tom netreba ani hovoriť. 0 bodov za strach. ()

beso74

Film ktorý by svetobežníkovi z Kazachstanu Boratovi Sagdijevovi pomohol pochopiť mentalitu americkej mládeže a vidiečanov. S pomocou tohto didaktického diela by sa dopátral k týmto zaujímavým zisteniam: Americká mladucha má vo zvyku platiť aj niečim iným ako peniazmi. Mladí ľudia sú v Amerike často krát silno a to nielen citovo k sebe pripútaní. Amerika je nebezpečná krajina, boja sa tu medveďov, pasce na nich je možné stretnúť na každom kroku. Tínedžeri majú v obľube adrenalínové športy, jeden z najobľúbenejších je sadnúť si do auta k cudzím ľuďom a dať sa odviesť na neznáme odľahlé miesto a tandemové behanie po tmavej jaskyni. A aby som nezabudol, tešia sa u nich v obľube veľmi zvláštne zdobené vianočné stromčeky. No toto keď bude rozprávať doma, ta tomu ani starý Azamat neponima ani za mak . ()

petrik11

Ako spomenuli vicerí, keď dvaja robia to isté, nie je tot to isté. Isto kukateľné, len vymenia mi film s podobným "námetom" a rozdiel ani nezistím. ()

Pitryx odpad!

V tomto žánru tedy dosti slabé. Masky jakoby dělal amatér na koleně, děj zdlouhavý a v závěru filmu není skoro nic vidět. Takže z celého filmu je asi nejlepší třicátá minuta :-)). Celý film postrádá nový nápad, větší švih a více gore. A nějakou třešničku v závěru. 2012071480108511 ()

Mamlas odpad!

Amatérský beznákladový snímek se 4 hlavními komparzisty. Ti jedou autem, pak chodí po vidláckém městečku, pak chodí po lese a při tom kecají hovadiny a případně pokvikují, když je v lese nahání druhá půlka komparzistů převlačená za stvůrky. Úroveň snímku, scénáře, účastníků, kamery, ... je nulová. (2%) ()

janulee_

jak originální - opravdu :)))))))) , děj ani konec jistě nikoho nepřekvapí. Barvy to má pěkný i ty mutanti byli k pohledání, ale sakra už - copak nemá nikdo trochu fantazie a nápadu? ()