Příběhy slavných

• Česko Předčasná úmrtí (více)
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2000–2013), 170 h 29 min (Minutáž: 45–60 min)

Režie:

Petr Lokaj, Zdeněk Gawlik, Pavel Křemen, Petr Kotek, Marek Dušák, Václav Kučera (více)

Josef Kemr, Helena Růžičková, Miloslav Šimek, Július Satinský, Zdeněk Štěpánek, Karel Zich, Jiří Kodet, Stella Zázvorková, Vladimír Dvořák, Eva Jakoubková, Libuše Geprtová, Nataša Gollová (více)

Série(13) / Epizody(196)

Recenze uživatele Tominecek k tomuto seriálu (21)

Život za lásku (2001) (S02E01)

Cyklus Předčasná úmrtí - ocenění ELSA 2002 v kategorii "Původní domácí tvorba - Dokument - cyklus", udělená Českou filmovou a televizní akademií. ()

Jak jsem se zbláznil (2001) (S02E02)

Ztracený hlas (2001) (S02E03)

Milý společník aneb Blues pro Luďka Hulana (2001) (S02E04)

Teskné oči královny ledu (2001) (S02E05)

Poslední kovboj (2001) (S02E06)

Proměny povahy tragického hrdiny (2001) (S02E07)

Ten drak jednou spadne (2001) (S02E08)

Božský skeptik (2001) (S02E09)

Otakar Batlička - Mýtus nebo skutečnost? (2001) (S02E10)

Herec v zahradě (2001) (S02E11)

Den se mi v rukou přelomil (2001) (S02E12)

Já budu chodit po špičkách (2001) (S02E13)

V žáru moci (2001) (S02E14)

Příběh vypravěče (2001) (S02E15)

Nespoutaný živel (2001) (S02E16)

Blues samotářky (2001) (S02E17)

Dobrá víla Kalandra (2001) (S02E18)

Miliony lidských očí (2001) (S02E19)

Mejla (2001) (S02E20)