Příběhy slavných

• Česko Předčasná úmrtí (více)
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2000–2013), 170 h 29 min (Minutáž: 45–60 min)

Režie:

Petr Lokaj, Zdeněk Gawlik, Pavel Křemen, Petr Kotek, Marek Dušák, Václav Kučera (více)

Josef Kemr, Helena Růžičková, Miloslav Šimek, Július Satinský, Zdeněk Štěpánek, Karel Zich, Jiří Kodet, Stella Zázvorková, Vladimír Dvořák, Eva Jakoubková, Libuše Geprtová, Nataša Gollová (více)

Série(13) / Epizody(196)

Recenze uživatele Aky k tomuto seriálu (5)

Jó, to jsem ještě žil (2000) (S01E05)

Zajímavý a pro mne, byť fanouška Semaforu, objevný dokument o Jiřím Šlitrovi. ()

Asteroid 2374 (2000) (S01E18)

Velice silný dokument, což je dáno především mimořádnou atraktivností samotné osobnosti Vysockého. Nejen emotivně, ale i faktograficky ohromně zajímavé. ()

To byl Jiří Sovák (2000) (S01E24)

Vděčný námět, který autoři nepokazili. Důstojný hold pěknému člověku. ()

Paní Olga (2006) (S07E11)

Mimořádnost tohoto dokumentu je dána mimořádností osobnosti, o níž pojednává. Tolik skromnosti, sebevědomí, hrdosti, nadhledu... pohromadě se jen tak nevidí. ()

Oltáře útěchy (2008) (S09E12)

Vladimír Komárek byl mimořádná osobnost, nejen mimořádný a zcela osobitý malíř. Od toho se odvíjí moje hodnocení, kdy téměř odhlížím od sledování, zda byla dodržena pravidla dokumentaristického řemesla, ale spolkla mne při sledování úcta k jeho osobě. ()