Tři muži - žoldák, nájemný vrah a poslední člen rytířského řádu templářů - musí překonat vzájemnou nedůvěru a spojit své síly, aby porazili zlo dřív, než bude otevřena brána pekla a zamořen celý svět. Začíná boj plný rychlé akce a napětí... (oficiální text distributora)

moviefan4

Film ma úplne bavil. Dej bol fajn a aj herci mi sadli, hudba bola dosť dobrá. Po stránke scenáru bol film miestami srandovný a miestami zas stupídny. Film kazili iba slabé vizuálne efekty. Na pondelkové doobedie fajn film. ()

brodži

Urovní by se to dalo přirovnat k lepšímu amaterskému filmu. Pojetí filmu je divné. Ale nápad není špatný. Demoni vystoupili z pekla a chcou se usadit na zemi. Dobrý nápad. Bohužel celkový dojem kazí špatná kamera a co hůř střelba, krev a další efekty jsou dělány ve střihovém programu pro amatery. Shrnuto je toto CÉČKOVÝ film u kterého člověk ani vlastně nevydrží do konce. ()

zawa

Dobře jsem se nasmál, ale to je tak jediný, co jsem u tohoto filmu dělal, no ikdyž občas jsem i spal :D ()

chaosteory odpad!

Zase mě ukecala řada komentářů typu: "Je to akční řezba, povedené či není to vůbec zlé". Pravda je, že zlé to není, protože je to mnohem horší. Pár, opravdu záporných vjemů: žánrový madlajs je tak šílený, že naprosto stírá rozdíl mezi akcí, horrorem, komedií, komiksem a kdo ví čeho dál. Záhadou zůstávájí herci, někteří rezignovali na roli úplně ( představilet nájemného vraha ), což je pak snesitelnější, ale drtivá většina to myslí vážně. Největší zlo je produkce, komplet všechno špatně. Po pravdě byly momenty, kdy jsem se bavil, bohužel to bylo u dialogů a ne filmu samotného, debatu: "Co je v tom kufru? -Kniha. -Jaká kniha? -Stará kniha. -Jak stará kniha?", asi nikdy nezapomenu. ()

Grid

No no comment. Zase jsem se ujistil, že se nemůžu spoléhat na hodnocení zdejších uživatelů. Tenhle novodobý film se tváří jakoby z 80 let - i když v novém hávu. Nevím proč to tu je jako odpad. Asi vám všem chybí spousta počítačových efektů, který tento film nemá? Ach jo. ()

optos

Nie zase tak nepodarene akcne becko. IQ sa po celu dobu drzi na nule co mu len prospieva a vsetko sa sustredi do snahy vyrobit co najviac mrtvol a akcie. Tvorivy pristup bol spravne hravy a sympaticky, ale pchat flashove okienka do filmu povazujem za naozaj nevydareny a velmi rusivy element. Velky omyl, ktory ho skopol minimalne o latku nizsie. Ale inak fajn, snaha bola. ()