Necrofilia

všechny plakáty
Pornografický
Itálie, 1998, 62 min

pursulus

Pro Řeky a pro Římany.¬         Necrofilia, druhý videosnímek z požehnaného roku páně Fortea, je zřetelně slabším jeho počinem pro dospělé než předchozí "Sacro e profano" nebo následné "Il confessionale". Název snímku je zavádějící — nejedná se o tuto delikatesu, nýbrž jednotlivé scénky spojuje pohřeb příbuzné účastníků — pohřbu a následně i jednotlivých scének. Námět tak trochu vycucaný z palce u nohy, nicméně jako je tomu zvykem u Forteových snímků, kamera a víceméně i střih jsou skvělé, dějové pospojování alespoň ucházející; jen škoda, že "postelové" dialogy jsou omezeny na ach a och, zde, u tohoto slabého námětu, by "slovo živé" určitě posílilo celkový dojem, ba, troufnu si říci, zachránilo by to tu poměrnou slabotu s nenápaditostí ukazovaných výjevů. V pornobranži se s mluveným slovem pracuje vůbec ostudně málo, vše se ponechává žel za často ubohému a stupidnímu obrazu a slovní vyjádření se přenechávají plně a bezúplatně erotické literatuře. To tak je vše, co mohu napsati o Necrofilii J. Forteho, dodati ještě mohu, že pro zájemce, kterého neodradilo moje usouzení, je snímek ke stáhnutí zdarma na 'https://www.xvideos.com/video3785723/necrofilia_-_complete_movie_1998_' s řeckými titulky. ()