Disney DVD vám přináší unikátní zážitek: rozšířenou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu “Got to Believe”, ale také bonusový snímek Rock-Along a tři hudební videoklipy! Dejte si Rande s hvězdou, tedy s okouzlující mladou popovou hvězdou Christopherem Wildem (Sterling Knight), kterého náhoda svede dohromady s dívkou z malého města, Jessicou Olsen (Danielle Campbell), a prožijte spolu s nimi jejich báječné hollywoodské dobrodružství.Celá vaše rodina si tento originální hudební Disneyho film, doplněný o videoklipy a dosud neuvedené záběry, zamiluje! V Rande s hvězdou prostě “Got to Believe”! (oficiální text distributora)

playboy_05

po několikaminutovém naléhání mé přítelkyně jsem nakonec svolil a ono dvd zasunul do mechaniky...výsledek: je to hrozně zvrácené a předvídatelné...ale stopáž je velice příznivá a až nebezpečně se mi to zamlouvalo a světe div se, zas tak sem se nenudil, občas sem se zasmál nějaké vynucené trapnosti, ale Rande s hvězdou je rozhodně to lepší z Disneyho produkce ()

djcremo odpad!

Hrôza a des. Jednak to už je klišé, ale aj klišé sa dá spracovať a natočiť lepšie. Som mal pocit, že to je niečo ako Hannah Montana v mužskom prevedení. Hysterické fanynky, "veľká" hviezda, bežné normálne dievča. Nabudúce sa už radšej takýmto podobným filmom zďaleka vyhnem. Ináč plne sa stotožňujem s komentárom od kagemush ()

MichaelMyers112 odpad!

Tak tohle už je vážně vrchol! Jo jsem zvyklej na ty nesmyslný Disneyovky co tam dávaj, ale tohle?! Já nechápu jak někdo může dát 5*. Tenhle film si nezaslouží ani jednu! No řeknětě kdo to dokoukal do konce? Já sice ano, ale s velmi, velmi mallími nervi. Tady není prostě nic! I herecké výkony jsou naprosto příšerné! Streling Knight je blbec a vždycky bude. Příšerný herec, příšerný zpěvák, jak se z něho mohla stát hvězda, to teda nechápu. A co se týče tý Danielle Campbell to radši nebudu komentovat. Tenhle film je odpad a vždycky bude. 0% a odpad! ()

jenik71

Hodně mi to připomnělo tématicky podobný film Ztroskotaná láska. Také mladý a slavný zpívající idol, také mladá holka po jeho boku, také pomalu vznikající vztah někde mimo civilizaci. Zkrátka a jednoduše opět romantická pohádka pro náctileté. Mínusem je rozhodně Sterling Knight, který vypadá jak 4% cukroušek. Vedle své pohledné herecké kolegyně působí opravdu značně nepřirozeným dojmem. Ve své kategorii je tento film naprosto běžný průměr. Vždyť je to hlavně pro holky... ()

Skautka

Jako jeden z mnoha filmů u nichž se dá předpokládat jak asi dopadne. Písničky jsou dobré a chytlavé, ale za chvíli zní stejně ohraně jako herecký výkon Danielle Campbell. Už mě netrapte a nedávejte to. V zoufalé touze shlédnou alespoň jeden polibek? Co to mělo být? Takhle končí americký film happyendem? Tak to vůbec! Pryč s tím. ()

• Snímka sa nakrúcala v Los Angeles. (Tolf)
  • Sterling Knight skutočne naspieval niektoré z pesničiek vo filme, ako napr. "StarStruck" alebo "Hero". (Tolf)
  • Premiéru filmu na Disney Channel sledovalo 6,5 milióna divákov. (Tolf)