Hvězdář

Režie:

Filip Renč

Jiří Paroubek

Slimak

Bude to aktuální jen krátkou dobu jako všechny tyhle spoty.Jinak Renč je vyloženej antilevicovej histerik, což opět prokázal a zohledňuji to. ()

papaguy

Tahle země má v politické satiře bohatou tradici. Jen houšť! -- A teď k samotnému snímku. Když Paroubek obhajuje nemravné spolčování s komunisty tím, že plácá vtipy o mimozemštanech, je to přihrávka na smeč. Tenhle "smeč" mě, pravda, moc neodpálil. Mohlo to být údernější, peprnější, kratší. Anebo by to musel být mindfuck srovnatelný s Paroubkovým výrokem. Takhle je to takové vyumělkované, neautentické, rozbředlé a vtipnost se vytrácí. Asi je to tím, že to je na objednávku od konkurenční strany. Spontánní projevy a různé MEME kolující po netu se mi kolikrát jeví být vtipnější. ()

Wyrdas

Oproti ostatním volebním spotům jsem se u tohoto upřímně usmíval. Není to vůbec tak zlé, jak se tu hodnotí. A za ty dvě minuty to stojí. ()

HollyMolly

Proti Renčovi nic nemám a co se týče názoru na Paroubka jsem s ním v podstatě ze jedno. Video se mi ale nelíbí. Nápad je tu sice dobrý, ale v podání "hrozně vtipné" novinářky to jaksi nefunguje. ()

DavidAAAA

No, teď už to asi mnoha lidem nic neřekne, protože po tom tlustým nafrněným skorokomoušovi neštěkne ani chcípající pes, ale jako klip docela solidní, i s trochou vtipu. ()