Detektiv Cassidy je nekompromisním obhájcem zákona. Jeho boj za spravedlnost se však mění v pomstu ve chvíli, kdy mu srbský mafián a jeho kumpáni vyvraždí rodinu... Když mu srbský gangster nechá zavraždit manželku a dceru, drsný polda z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) sleduje jeho stopu do Bangkoku. Na dohled hlavní základny mezinárodní mafie spojí síly s hbitým místním detektivem Tonym (Tony Jaa). Rozhodnou se překazit obchod s lidmi a zničit všechny, kdo se na něm podílí.

Polda z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) zjišťuje, že do města má dorazit zločinec Viktor Dragovič. Šéf srbské mafie tentokrát osobně dohlíží na pašování s lidmi. Během policejního zásahu dojde ke krvavé přestřelce a Nick v sebeobraně zastřelí Dragovičova syna. Mafián se chce pomstít, a tak nechá zavraždit Nickovu manželku a dceru. Nick přežije a na vlastní pěst pronásleduje Dragoviče do Bangkoku. V kambodžské metropoli narazí na hbitého policejního detektiva Tonyho (Tony Jaa), kterému překupníci s lidmi zrovna zabili parťáka. Po počátečním nedorozumění a neshodách Nick a Tony spojí síly. Rozhodnou se zaútočit na hlavní základnu nebezpečné mezinárodní mafie, potrestat smrt blízkých, překazit obchod s lidmi a zničit všechny, kdo se na něm podílí. (TV Prima)

Kudly4

Jak za starých časů. Po hóóódně dlouhé době ( nebo spíš z toho co jsem zatím s Dolphem viděl, tak asi poprvé ) něco pořádného. Povedená mlátička. ()

Ratemus

Snad poprvé fyzik Lundgren opravdu hrál. Film nadupaný akčními hvězdami si na nic nehraje. S nádechem osmdesátých a devadesátých let to sviští kupředu a vůbec nenudí. Dojemné momenty fungují, prostě paráda. Tony Jaa konečně září i v zahraničních filmech a docela mu to jde. Souboje Dolpha s Tonym a Whitea s Tonym jsou výborně udělané. Film navíc na to, že je akční, není vůbec tupý, jak plno ptákovin poslední doby, jak už to u akčních filmů bývá, hlavně těch Seagalových. Tagawa mi udělal radost a Perlman je výbornej jako pokaždé. Snad bych jen opravdu vytkl tu kameru a střih, jinak výborná práce a to že akčnákům většinou pět hvězd nedávám. ()

Claw

Nejdříve musím jasně zdůraznit jednu skutečnost. Film je silně "oldschoolově zpracovanej", tím myslím ve stylu 80. let akčních pecek, kdy Dolph hrál "Punishera" či "Zúčtování v malém Tokiu" (velmi podobná zápletka a slza do oka, že si Dolph zahrál v životě jak se synem Bruce Leeho, který zemřel, tak o roky později s teď už kurevsky nadějným Tonym...). Takže scénář na dva listy. Tony a policejní sbor spolu s taky bohužel velmi upozaděným Jai Whitem, který se na herectví fakt vysral, nahání po ulicích Bangkoku Dolphyho. Ten je neskutečně nasranej, protože mu šmejdi vyvraždili rodinu, žene se městem jak titán a všechny mlátí na hromadu. Jediný Tony mu dá občas na frak, ale Dolph vždyck nějak zdrhne. Souboje Lundgren vs Tony super. Lundgren je OBROVSKEJ!! Je to dokonce pořád větší hrana než mistr západních mistrů martial arts Jai White a ten je napumpovaný z posilky k prasknutí. Ale Dolph je obr a hází s Tonym skrz zdi a lokty a kolena od Tonyho mu moc neříkají... Jednoduchý děj, kdy se pak oba spojí proti mafii s bílým masem a je jasný co nastane... Oba dva herci si film maximálně užívají!!! Tonyho by člověk nepoznal. Šarm, sebejistota, nasranost v očích, zuřivost při soubojích, fajn vohoz, prostě frajer. O Dolphovi netřeba se rozepisovat, jeho ego zaplácne část filmu, je to furt borec prostě a nějak moc se nesere s nikým a ničím. Filmu bych nedal plný počet, protože je příliš jednoduchý nebýt jednoho zásadního zlomu a scény, a to je souboj snů Tony Jaa vs Michael Jai White. Což je v podstatě aktuálně souboj největších mistrů/herců boje východ versus západ!!! A to, co tam předváděj je prostě kouzelné. Žádný parádičky, ale drsný, technický souboj, kdy White je neskutečně dobrý, ty jeho šílený kopačky dlouhýma nohama fakt bolí, ...no ale Tony je Tony... Za tuto scénu zvedám hodnocení o laťku výš, nádhera. Jinak se zde ani moc nemluví a je to jedna velká jízda od začátku do konce. /85%/ ()

SeBig

Akce, přestřelky a bojový scény jsou parádní. Nejvíc se mi líbily scény Jaa vs. Lundgren a Jaa vs. Jay White. Příběh mi ale přijde nezáživný a konec krapet odfláknutý. Lepší tři hvězdy. ()

Chrustyn

I přes to jak moc je film špatný, není to takové peklo, jak by se mohlo díky Lundgrenově přítomnosti zdát. Film láká na spojení Tonyho Jaa a Dolpha Lundgrena, kteří si během filmu několikrát vjedou do vlasů a na tom staví příšerný příběh kombinující veškeré klišé akčňáků 80. let, kde nechybí pomsta za smrt rodiny ani nepřátelé, kteří nakonec stojí při sobě. Lundgren už nezastavitelně stárne, Jaaovi lokty už nebaví a Perlman se asi hodně nudil. ()

klerik

Až taká akčná bomba to nie je a Tony sa trochu drží v zadu (čo sa súbojov týka). Ale nikto zrejme nečakal, že to bude takto pohodový film. A dokonca s príbehom. Niežeby šlo o scenáristický skvost, ale film ide od niekiaľ niekam a bitky ho príjemne osviežujú, aj keď od oboch borcov sme už videli lepšie kúsky... ()

korbitch22

Jednoznačně nejlepší film Dolpha Lundgrena od dob jeho posledního dobrého filmu a to Času pomsty, který je úctyhodných 22 let starý, ano tak dlouho Dolfíkovi trvalo, než natočil snesitelný film, když nepočítáte jeho pár cameo zajímavostí či pár skvělých sérek v nesnesitelně nadblité trilogii težce Postradatelných.Tenhle obří švéd dopadl ze série 4 hvězdných akčních béčkařů nejhůře.Van Damme se vrátil solidně a jeho poslední práce se dají považovat za úspěch a to včetně výtečného JCVD, kterým dokázal, že i jako jediný z těhle béčkových dřeváků umí prostě hrát, škoda jen, že se taky nevrátí do Thajska a pořád točí v Rumunsku s nějakym Barnabášem průměrný thrillery.Čak Rorýs radějí pověsil svoje koule na hřebík a třetí největší béčkový mocipán Steven ''prasopes'' Seagal je tak hluboko uvnitř prdele, že ani tuna gutalaxu už ho nikdy nemůže vytáhnout a když už občas vystrčí ten svůj prasečí xicht z prdele, už vždycky bude totálně od hoven.Dolph ale pořád ze všech těhle legend dopadl opravdu nejhůř, co film to vypnutí po dvaceti minutách v křeči připomínající epileptický záchvat malomocného, Skin Trade vypadá vizuálně úplně přesně jako béčka z devadesátejch a konečně někdo pochopil, jakou cestou se vydat.Thajsko je ta správná cesta a já pevně věřím, že Dolph konečně nakopl trochu tenhle žánr zase tam, kde by měl být a že se toho snad chytí i Van Damme.Pořád je ale hodně co zlepšovat, akce sice ujde a od půlky už jsou konečně kontaktní souboje opravdu skvělý a Bílej Jay, Lundík i prodejce hamburgerů z Václaváku předvádí skvělý mače, ale režisér je špatnej, neumí vůbec vymyslet strhující ani zajímavou přestřelku, hudební podkres je děsnej a scénář lehčí než ta nejlevnější kurva z Perlovky.Všeho všudy jsem se spíš bavil a i když to má pořád much jako sraček, příště stačí sehnat opravdu lepšího režiséra a snad se občas dočkáme dobrého akčního dvd béčka, na kterých jsme my, otylý skorotřicátnící vyrůstali.60%. ()

honajz

Nějaký zakrslý thajský Jackie Chan skáče, kope a běhá, a dokonce div nenakope samotného Dolpha, jehož omylem pokládá za vraha. Jde o jednoduchou revenge historku s jedním typickým podrazákem a srbským zločincem v podání Rona Perlmana a jeho čtyř synů. Ti ale moc nevydrží, až na jednoho, občas se chovají jak hlupáci. Akční scény jsou slušně natočené, ale časem bez nápadu, na jedno brdo, a začnou nudit. Thajský černoch mi způsobil menší wtf. A samozřejmě hromady ostrostřelců, co se ne a ne trefit, Dolph dostane do nohy, do ruky a kudlou do břicha, ale přežije, a nakonec zde máme hák na možný druhý díl. Jinak téma se týká obchodu s bílým masem, thajskými holkami a děti pro sexuální úchyly. Není to úplně blbé, ale rovněž nijak nenadchne, a těch pár akčních scén je sice dobře natočeno, ale stále na jedno brdo. ()

ARI50

Akční béčko které bylo skvělé a nemělo skoro žádnou chybu, herecký bomba a příběhové taky tohle jsem si prostě hodně užil. ()

JASON_X

Jako relikt osmdesátek či devadesátek je Skin Trade docela přesvědčivý. A Dolfiho mám rád téměř homosexuálně a z jeho návratu v hlavní roli oldschoolového akčňáku mám přímo dětskou radost. No ale táhne mu už na šede, takže se moc nehoní a nechá se dablovat co to jde, to je jasný. A navíc jeden šikovný thajský nožičkář s kouzelným přízvukem maká za dva. Takže z tohohle hlediska to celkem jde. ALE: zhruba půlku času mi tenhle film rozežíral mozek jako kyselina, asi zrovna dneska nemám ten správný nadhled. Zase ta srbská mafie a zase ten obchod s bílým (vlastně žlutým) masem a zase ty ubohé nevinné panny nucené k prostituci a zase ty haldy pathosu... zkrátka zase ti američtí scénáristi v akci. Sem tam to má celkem říz, třeba když ze sebe Dolph na JIPce strhá kabely a hadičky, nadopuje se bobulema, popadne kvéry a vystřílí hospodu, nebo nějaký ty bojový souboje, to je přesně ono, tak bych si to představoval. Jenže takových momentů je ve filmu málo. Nic naplat, Sly je ve čtvrtém Rambovi i v Expendables nesrovnatelně lepší. A já doufám, že Dolph dostane rozum a nebude se někdy v šedesáti pouštět do naznačované dvojky, to ať probůh radši přenechá dédymu Neesonovi. ()

Morholt

Podle komentářů i hodnocení jsem čekal nějaký šťavnatý návrat k 80kám, kdy humpoláckého Lundgrena podepře mrštný Tony Jaa a vytvoří tak sourodou nesourodou dvojici, která dá na frak obchodníkům s bílým resp. žlutým masem. A takový byl nejspíš i plán, ale nějak se to nepovedlo. Sice tu občas byl náznak solidní akce, ale po většinu času mi přišla tahle stránka filmu nemastná neslaná a ani Jaa se svými lokty a koleny nebyl plně využit. Navíc se tu po něm chtělo, aby ukázal, že umí i hrát, což neumí. Z toho podprůměru, který Lundgren běžně točí, film vybočuje jen nepatrně a to je pro mě zklamání. 35% ()

Lacike

Par dni som si nechal na to, kým napisem komentar, aby som bol co najobjektivnejsi a trochu zo mna vyprchalo omamenie zo spickovych bitiek. Napriek nejakym nedostatkom vo mne stale prevlada nadsenie z najlepsieho videobecka za dlhe roky. Technickou kvalitou a celkovo vypravou to konecne nie je ocividne podfinancovane ako je dnes smutnym zvykom. Práve naopak a film by mohol ist kludne do kin. V tomto smere mi to pripomenulo videobecka z prelomu 80tych a 90tych rokov, ktore mali kvalitnu technicku stranku, len akcne sceny boli v mensom merítku ako v ackovej kinoprodukcii. No a teraz k samotnemu filmu. Jeho hlavnou devizou su famozne bitky. Tento film mi konecne splnil ocakavania, ktore som mal od serie Expendables, ale druhy a treti diel tejto serie mi ich nenaplnil. A to stret akcnych borcov v bitkach v ktorych si môzu pomerať svoje schopnosti. Expendables 2 a 3 sa zmohli len na trapne slovne postuchovanie, kedy herci opakuju najlepsie hlasky so svojich starych klasik, ale samotna akcia stoji za hovno. V Skin Trade si sily zmeraju Tony Jaa vs. Dolph Lundgren a to hned dvakrat a Tony Jaa a Michael Jai White. Okrem tychto troch famoznych subojov tu ma kazdy z nich este par dalsich kratkych stretov s anonymnymi kaskadermi. Suboje maju vymazlenu choreografiu, spravne zvolene uhly kamery, prehladny strih a tie najlahôdkovejsie chvaty si môzete vychutnat v spomalovackach. Dolph je vo forme v akej nebol uz dlhe roky a dokazuje, ze stale dokaze utiahnut kvalitny film. Tony Jaa tu predvadza zjednodusene verzie svojich trademarkovskych chvatov a nepredvedie nic pri com by ste si mohli povedat, ze ako to mohol prezit. Ale rozhodne to nevidim ako zapor. To ze sa musel prispôsobit Lundgrenovi a Whitovi a je im rovnocenym superom, ktory sa konecne aj zadycha pripadne dokonca zrani bitkam konecne dodalo potrebnu gradaciu, ktora bitkam v jeho starych solovkach chybala a preto pôsobili monotonne. Okrem bitiek tu mame aj kvalitnu nahanacku Dolpha na motorke a Tonyho po strechach a vsetkom moznom. Tak a teraz k tym nedostatkom. O nieco slabsie su prestrelky, ktore pôsobia trochu fadne a nenapadito. Ako keby boli natocene narychlo. Dolph striela a Thajsky kaskaderi padaju jak prezrete hrusky. To mi nemilo pripomenulo akcne sceny z Expendables 2 a 3. Herecke obsadenie je pôsobive. Okrem bitkarov tu su aj veterani od ktorych som ocakaval nejaky zabavny prejav, ci uz v ulohe zaporakov, alebo presne napisanych komickych figurkach. Lenze nic take nenastalo. Peter Weller tu nema velky priestor rovnako ako Cary-Hiroyuki Tagawa. U neho aspon pobavi, ze hra pre zmenu obet a nie nejakeho diabolskeho zaporaka. Najväcsim sklamanim je ale nevyrazny Ron Perlman ako hlavny zaporak. Skoro to na mna pôsobilo ako ked sa v sucasnych videofilmoch stretne niekolko znamych xichtov len kvôli prachom. Takze kazdy sa mihne na scene len na par minut a bez nejakej namahy sa co najskôr zdekuje prec. Co dost nastve. Celkovo je zapletka dost chatrna. Proste klasicky revenge namet a jedinou inovaciou je to, ze je na tretiu. Takze sa msti Perlman za smrt syna, potom Lundgren za smrt rodiny a k tomu este Tony Jaa za smrt partaka a dokonca na konci su otvorene dvierka pre pokracovanie v ktorom sa za smrt Perlmana budu môct mstit jeho vnuci. A to nehovorim o dalsej postave, ktora sa na konci ukaze ze zije. Ta si tiez nejaky dôvod na pomstu najde. :))). Neakcne sceny su jednoducho slabinou tohoto filmu, pretoze vam na postavach prilis nezalezi. Tento nedostatok do velkej miery vyvazuje zbesile tempo a mnozstvo rôznorodej akcie s poctivymi kaskaderskymi kuskami, takze nakoniec nemam problem hodnotenie 7/10 preklopit na 4*. V sucasnej videolige sa dnes málokedy nájde podobne kvalitny kusok. Takze pokial nemate klapky na ociach, tak si tento film vazte. () (méně) (více)

Ouwen

Hotová plejáda známějších tváří! Herecké obsazení prostě vyšperkované. Jenže... mne postavy vůbec nebavily. Bylo mi úplně lhostejný, co se komu stane. Předvídatelnost, hloupost některých scén a prapodivná návaznost. Tempo filmu je super, ale všecko je tak unáhlené, ploché i když se to netváří prázdně, chybí tomu nějaké kouzlo, protože motivace je jasně daná a náměty o pomstě skupinka okolo Lacikeho, Stuntmana, PhoEniXe a Wacoslava miluje, já se k ním taky řadím. Hudba špatná nebyla. A pak tu je akce. Je jí plno. Ale krom solidních soubojů tu je pár pěších naháněček, ty špatné nejsou, ale přestřelky, ačkoliv jsou ubalené v Rku, tak jsou naprosto obyčejné. Jednoduše, Dolph někam vlítne s Tonym a postřílí všechny, v pozadí všecko exploduje, ale mne to vůbec nebavilo. Nepřátelé naprostý kokoti, obzvlášť ve vojenské základně, vůbec se nekryjí, totéž u toho skladiště, když přijeli čtyři frajeři z jeepu, Dolph střílí a kryje se za překážkou, kdežto idioti stojí na místě bez krytí a slouží jako holej terč. Proč rovnou nešli naproti hlavně?! Takže kvůli přestřelkám mám pokažen dojem z akce, naštěstí souboje s pestrou choreografií působí kontaktně, dynamicky, kolikrát části bez střihu, aby se to střídalo s Korejským způsobem rychlo-střihu, nějaké kamerové nápady.. ale hloupost některých scén mi nedovolí hodnocení zlepšit, hlavně scéna na tom parkovišti, to je síla :-)) a občas mne to nebavilo, nedostal jsem do toho, všecko působí tak unáhleně a postavy mi byly u prdele. Na dvojku se podívám, ale moc šance jí nedávám. ()

joehot

Naprosto nejklasičnější 80-90's akčňák, schematický a řádně krvavý, který poměrně sráží prachmizerný střih. ()

DEXTER099

Tak je tu nový a docela očekávaný film s Dolphem Lundgrenem Skin Trade neboli obchod s bílým masem.Musím říct,že je to zase po docela delší době co mě nějaký film s Dolphem potěšil a myslím,že se i podařil.Příběh je jasný-Dolph jako policajt jde po krku překupníkovi s hlavně mladými ženami Ronu Perlmanovi a v Thajsku kde má tento srbský překupník sídlo po něm jde pro změnu místní polda v podání Tonyho Jaa.Dolph při pokusu o zatčení šéfa tohoto hnusu zabije jednoho ze čtyř jeho synu,kteří mají na starosti vždy nějaké území(jeden z nich mj. i Českou republiku :-) ) a tak musí přijít odveta při které to bohužel odnesou Dolphova žena i s dcerou a tak Dolph vezme zákon do vlastních rukou a i když je obviněn právě thajským poldou ze zabití jeho parťáka tak přesto všechno se vydává do Thajska pomstít za smrt jeho nejbližších i s pomocí zmiňovaného Tony Jaa,který sám má důvod se zbavit šéfa obchodu s ženami.Co se týče akce tak je tu plno osobních soubojů hlavně od Tonyho,který to opravdu prožívá a jeho souboje s Dolphem a i Michaelem Jaiem Whitem stojí za to,ale ani Dolph s brokovnicí či pěstmi není o tolik pozadu a i co se týče hereckých výkonu jako takových tak je film vcelku uvěřitelný a snáze se do něj vcítíte (možná je to i tím,že Dolph psal scénář a myslím,že měl původně i režírovat takže mu na tom snímku nejspíš záleželo).Příběh je sice snadno pochopitelný,ale to,že se sice v akční rovině,ale přesto tohle téma (obchod s lidmi) stále otevírá je jen a jen dobře,protože to opravdu pro hodně zemí je problém a lidem se to musí připomínat.Takže za mě další plus.Celkově mě tedy film splnil očekávání a je to jeden z těch lepších filmu s Doplhem za mě tedy celkově 75 % a čtyři hvězdy. ()

Marsik

Musím chválit, jelikož jsem čekal totál marnou bejkárnu s dnes již unaveně hrajícím Lundgrenem, ale dočkal jsem se svižné akční podívané, která mě bavila. Dokonce i námět (obchod s lidmi) nebyl špatně znázorněn. Dolph a Tony si to prostě dávali a bylo fajn jim fandit před ksichťáckým Ronem Perlmanem. 70% ()

ConanVJ

Velké překvapení, které jsem si opravdu užil. Nejen, že je to spousta mých oblíbených herců, ale je zde i pěkně natočená tvrdá akce. Dolphovi role mstitele sedla na výbornou a jeho likvidaci protivníků jen tak nezapomenu. Tony má také hodně využitého prostoru a Jai White taky není ještě tak oteklý a něco předvede. Příběh je vcelku tuctoví a nepřekvapivý, ale filmu sedl. Pomalejší pasáže nenudí a není jich moc. Za mě opravdu spokojenost a 90% :) ()

agentmiky

Mohlo to být víc než jen schopné béčko, to trio herců s vynikajícími bojovými schopnostmi holt slibovalo setsakramentskou zábavu, jež by mě dokázala uchvátit a hlavně udržet mou pozornost po celou dobu stopáže. Jenže ono skutek utek. Místo toho nám naservírovali dosti stereotypní příběh, který ani jednou nepřišel s nějakým zajímavým zvratem. To by ani nějak nevadilo, kdyby to všechno zachránila akce. Jenže té se objevilo minimum, souboje jeden na jednoho docela v pohodě, ale v porovnání s takovým Raidem se to absolutně nechytalo. Zaujaly mě lokace, kde se film natáčel, ocenil jsem různorodá prostředí. Lundgren mě přesvědčil, že ještě do starého železa nepatří, jenže ta jeho role policisty v některých chvílích působila vtipně a legračně. Naproti tomu lince v Thajsku, kde figuroval Tony Jaa, měli filmaři věnovat větší pozornost, tam potenciál rozhodně byl. Závěr to trochu zabil, skoro mi to připomnělo Ramba. A to není dobrým ukazatelem. Za mě 45 % ()

TomX2

Akčná herecká hviezda Dolph Lundgren v posledných rokoch hrá väčšinou len v priemerných a podpriemerných filmov. Tentokrát si ale konečne zahral v kvalitnom filme a to "Skin Trade". Keď mu zabijú ženu a dcéru, naserie sa, chce sa pomstiť a nič ho nezastaví (heh, čo tá podobnosť s Tom Yum Goong?). Po jeho boku si zahraje nová legenda bojových umení a to druhý Bruce Lee alias Tony Jaa, ktorý ako thajský policajt pomste D. Lundgrena zo začiatku bráni, no po čase si to rozmyslí. Ďalšia postava tu je M. C. White, ktorý sa na chvíľu pobije s Tonym. Ten ale v tomto filmu nemal veľký priestor ukazať aké skúsenosti má, čo je škoda pretože Tony je proste talent. Skin Trade je ale taký klasický nadpriemerný akčný film s nie veľmi prepracovanou zápletkou, nudou a pár slabými stránkami, no stále v ňom nájdete ešte veľa kladných vecí ako je napr. súboj D. Lundgren VS Tony Jaa alebo Tony Jaa VS M. C. White ale aj veľmi dobrú akciu a kvalitné herecké obsadenie. ()