Wrecked

• Velká Británie Wrecked

Muž (Adrien Brody) se probudí ve zničeném autě na dně hluboké rokle. Je zraněný, má zaklíněné nohy, nepamatuje si kdo je a už vůbec ne jak se sem dostal. Jeho jedinou společností je chrčící rádio, které vysílá zpravodajství ohledně násilné bankovní loupeže a mrtvola muže na zadním sedadle, jehož peněženka ho identifikuje jako jednoho z pachatelů. Musí zapojit veškeré základní instinkty v boji o přežití a v touze zjistit svou pravou identitu. (Ruuzha)

tynan951

Nesmíte nad tím filmem tak moc přemýšlet do detailů. Kdybych se měl řídit striktně hodnocením podle uživatelů, tak bych neviděl mnohdy velice zajímavé filmové zpracování různých snímků. Upřímně jsem měl u tohoto filmu hlad a žízeň. Kdo viděl ví... Zklamání byla nedomyšlenost snímku, kdy by asi každý šplhal hnedka logicky nahoru po trase pádu auta k cestě hned, a ne nakonec filmu. Nicméně tři hvězdičky si to u mne zaslouží. ()

peproch

Je to první one-man-survival film, co jsem viděla. Nejde jen o dobrodružství samoty, ale hlavně o podobenství o nepochopitelném výskytu na světě který se může změnit v existenci. ()