Naak

• angličtina Deep in the Jungle
všechny plakáty

Awin, tajný armádní agent, je znechucen nezákonnými praktikami svého zaměstnavatele, a proto odstoupil z právě probíhající vědecké mise. Zůstává však stále pod dohledem a postupně mu dochází, že celá situace je mnohem komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jde totiž o Jin, mladou domorodou ženu, kterou Awin zachránil před brutálním napadením. Tato žena prochází zvláštní přeměnou, krví jí kolují mutující buňky a postupně se mění z člověka na zvíře. Awinovi dochází, že právě ona byla cílem oné vědecké mise, ale rozhodne se jí pomoci a přivést ji zpět do její rodné vesnice. Během nebezpečné cesty se s ní sblíží a zamiluje se do ní, ale přijde čas, kdy si bude muset vybrat mezi ní a svým vlastním životem… a bude také muset pečlivě rozlišovat, co okolo něj je realita a co pouze jeho představivost. (Israha)

ricci.s

Príbeh o vojakovi, ktorý sa snaží zachrániť hadiu ženu a odviesť ju domov do džungle. V ceste mu však stojí armáda, ktorá ju chce využiť vo svoj prospech. Čakal som, že to bude napínavé, ale je to skôr romanticko-dobrodružná oddychovka. Vadilo mi tu dosť veľa vecí, napríklad hlavný hrdina je vo filme viackrát postrelený, dokonca aj prebodnutý, a aj tak mu nič nie je. Taktiež hadia žena mohla byť o niečo krajšia. A tie efekty, to je na úrovni hororov z TV produkcie 90. rokov, proste des! Príbeh však nebol najhorší, nenudí to a hudba je dokonalá. Či sa však k tomu ešte vrátim, o tom pochybujem. ()