Mezi životem a smrtí

všechny plakáty

Jak se cítí člověk, který ví, že mu jde o život nebo mu zbývají poslední měsíce, týdny, nebo dokonce dny života? Existuje šance na záchranu?

Seriál představuje kritické chvíle, ke kterým došlo v různých částech světa. V Beringově moři uvěznily ledové kry rybářskou loď a hnaly ji na skaliska. Patnáctiletý hoch při prvním velkém závodu na vodních skútrech utržil vážná zranění při boční srážce s jiným závodníkem. V Indickém oceánu došlo k částečnému katapultování navigátora z tankovacího letounu, kdy visel půlkou těla ven z kokpitu. Pilot nevěděl, zda nehodu přežil a snažil se s ním opatrně přistát na letadlové lodi. V Kalifornském městě Granby vzal jeden z občanů zákon do svých rukou, postavil si pekelný stroj a rozhodl se pomstít všem, o kterých byl přesvědčený, že si to zaslouží. Postupně začal bořit město. V San Diegu se rozhořel požár. Lidé utíkají do bezpečí, někteří mu však neunikli... (oficiální text distributora)

Attta

Zajimavé příběhy zpracované na typické americké úrovni, takže čekejte příšerné kecy k totálně banálním věcem, které vám všechno totálně zkazí! ()

Lenny09

Byl by to dost zajímavý dokument o lidech, kteří měli v životě dost velký štěstí a unikli smrti. Ale bohužel. Všechny tydle USA dokumenty jsou na jedno brdo a nejvíc mě štve, že tam některý věty a záběry opakujou stále a stále dokola. Proboha to jsou ti amíci tak natvrdlý, že jim to v dokumentech musej stále omílat?!!!! Škoda :-( 30% ()