Reklama

Reklama

Diskuze

Paulina01

Paulina01 (hodnocení, recenze)

Gladiator15: Zrovna jsem se zamilovala! :D Tak tu musím mít! Zrovna koukám a našla jsem ji na ebay za £31.51 i s poštovným. ÓÓÓ další dárek, i kdyby měl být s DVD jediný! To budou krásný modrý Vánoce. Tý jo nemůžu uvěřit, že budeme čekat další 3 roky na Avatar 2. Aspoň do té doby si tu knížku pořádně pročtu .... asi tak milionkrát. :D

Paulina01

Paulina01 (hodnocení, recenze)

Gladiator15: Anglicky celkem umím, sice to není značka ideál, ale něco snad rozumět budu. :) Strašně mě baví se koukat jak se Avatar natáčel. Co herci museli zvládat, co používali za techniku atp. :) Rozhodně vím co si přát pod stromeček. :D Strašně moc děkuju za informace. :)

na příspěvěk reagoval Martin741

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Paulina01: Nič si s toho nerob :) Som ta ale zabudol upozorniť, že ten dokument nemá české titulky. Ale ak vieš po anglicky, tak nie je problém.

Paulina01

Paulina01 (hodnocení, recenze)

Gladiator15: Ááá to první s jedním DVD .... tak a jdu mlátit hlavou o zeď! :D No co, tak si ho koupím znovu, čím víc doma budu mít Avatarů tím líp. :D Pustím si je současně na TV i na PC xD xD 

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

No ajtak keď Cameron dokončí všetky diely, tak vydajú komplet všetko v jednom krásnom balení, tak ako tomu bolo u Pána prsteňov. Ale kto má na to čakať, že :D

draggo

draggo (hodnocení, recenze)

Přesně tu chybu jsem udělal já :) Koupil jsem první Bluray verzi co byla k dispozici a na Vánoce jsem pak skřípal zuby :/

Ilhan

Ilhan (hodnocení, recenze)

relentless: Co to má ale společného s dlouhotrvajícím vydáním druhého dílu? To jsou dvě naprosto nesouvisející věci.

Paulina01

Paulina01 (hodnocení, recenze)

Gladiator15: Ano přesně tohle myslím. Právě ten jsem neviděla. :D Ten bonusový disk je k Blu-ray? Protože když jsem si kupovala DVD, tak žádné bonusy tam nebyly. :( I kdyby měl dokument 4 hodiny, bude krátký, to je pravda xD 

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Paulina01: Ak máš na mysli dokument z nakrúcania, tak áno, na bonusovom disku je oveľa dlhší, no i tak toho bolo málo :D

Paulina01

Paulina01 (hodnocení, recenze)

Gladiator15: Ono něco podobného je? Já videla jen ten krátký :( .... relentless: Jak si chceš vydělat peníze na protahování vydání? :D

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Nie je to 8 ale 16 minút, plus ďalších 45 minút nepoužitých scén, trojhodinový dokument a kopec ďalších vecí. Toto sa robí bežne, že najprv je klasická kino verzia a potom režisérska. A každý rozumnejší človek dnes vie, že ak chce aj bonusy, tak si musí počkať na nejakú kolektorku a nekupovať hneď prvé vydanie. Zas niekto rozpráva o niečom, o čom veľa nevie.

relentless

relentless (hodnocení, recenze)

Ilhan: tak treba u jednicky zverejni 8 minut nepouziteho materialu a vseci sou z toho na vetvy a hned kupuji nove vydani

Ilhan

Ilhan (hodnocení, recenze)

relentless: Jak přesně myslíš, že zdržováním vydání takhle očekávaných filmů by si pomohl k více penězům?

relentless

relentless (hodnocení, recenze)

corpsy: anebo proto,aby cameron ztohoto vyzdimal co nejvic (penez mam na myslily)?................

corpsy

corpsy (hodnocení, recenze)

relentless: Asi preto, lebo sa vôbec ešte nezačali natáčať.

Ilhan

Ilhan (hodnocení, recenze)

relentless: Asi proto, že ještě zdaleka ani jeden není hotový ;)

relentless

relentless (hodnocení, recenze)

coze 3 a 2 se tocily soucasne?to sem cet v zajmavostech tak,proc uz je teda nevypustily..............??

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

rounen: Cameron predsa povedal, že sa bude venovat len Avatarovi, takže sa nie je čomu diviť.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Anarvin: to bude i 4řka? no mohl natočit jen trilogii, a pak už se věnovat jiným projektům...

Folwar.

Folwar. (hodnocení, recenze)

"koukněte se na Harryho Pottera, celkem 8 filmů a všechny maj dosti vysoké hodnocení..." sigh

unclejack

unclejack (hodnocení, recenze)

Lucy0011: Harry Potter má ale románový základ. Kostru deja vytvára Rowlingová a to im uľahčilo dosť práce. Okrem toho veci ako Horcruxy , proroctvo a tak sú len nadstavba , ktorou sa autorka konečne dostala k vyvrcholeniu a síce porážke Voldemotra. Avatar postráda smer , nebezpečenstvo bolo zažehnané , autori sú postavení pred úlohu vymyslieť nový zdroj napätia , možno nejaký nový mimozemský národ alebo novú expedíciu povedzme so šialeným vedcom , ktorý chce  domorodcov skúmať. To je však už dosť obohrané.

unclejack

unclejack (hodnocení, recenze)

Ilhan: Možno , ale Avatar nemá taký potenciál. Príbeh je celkom uzatvorený , postavy sú poväčšinou nevýrazné a dej sa nemá kam pohnúť. Okrem toho nejde o akčný film ani horor , druhý ani tretí Avatar nebudú mať taký spád. Ja to vidím tak , že Cameron bude musieť pridať nejaký nový národ , novú expedíciu zo Zeme alebo aspoň jednu presvedčivú postavu , inak napätie ani akúkoľvek akciu vo filme jednoducho neudrží. Ak to chceš brať z romantickej stránky , nemyslím , že nás čakajú nejaké zvraty ani avatarčatá - dúfam. 

Související novinky

Disney zase odsouvá své blockbustery

Disney zase odsouvá své blockbustery

14.06.2023

Stávka scenáristů začíná studiím dělat první vrásky. Místo férové gáže pisálkům a zaslouženým procentům ze zisků raději šéfové typu Davida Zaslava (Warner Bros. Discovery) odmítají o požadavcích… (více)

Co plánuje James Cameron na příštích 7 let?

Co plánuje James Cameron na příštích 7 let?

09.01.2023

Odpověď na otázku v titulku nejspíš nikoho nepřekvapí - bude pracovat na Avatarech. Režisér to potvrdil v novém rozhovoru pro CNN, kde přišla řeč i na ziskovost filmu, který aktuálně plní kina po… (více)

Reklama

Reklama