Vánoční zásilka

• Česko Vánoční psaní (více)
všechny plakáty

Co se stane, když se dcera Santy Clause zamiluje - a zrovna na Vánoce?
Pomyslná jiskra přeskočí během prázdnin, když se pošťák Matt setká se svou novou kolegyní Kristi. Kristi odpovídá na všechny dopisy od dětí, které jsou určeny Santovi. Jejich šéf Fuller pověří Matta, aby krásnou a mladou spolupracovnici špehoval. Čím víc Matt poznává Kristi, tím více se do ní zamiluje. V tomto předvánočním období se Kristi dozvídá o lsti ze strany Matta a opouští svou práci. Zcela zdrcený Matt se vydá na cestu a hledá svou ztracenou lásku. Když se Kristi dozví, že Matt byl donucen k tomu, co udělal, vydá se ho hledat... Náhle se v ulicích magicky rozsvítí vánoční světla a ukazují jí cestu... (TV Barrandov)

Kosi..

Horší film jsem už dlouho neviděl: přeslazenej, nevtipnej, kýčovitej, dialogy trapný, děj předvídatelnej a nehodnoutnej, NUDA. Jen američani můžou natočit takovou sračku. ()

Morin

„Proč? Proboha proč jsem se na to koukal až do konce.“ Odpověď je asi že jen ze setrvačnosti, jinak další ztracený čas, protože z docela dobrého námětu, udělala režie a herci něco tak příšerného, že je od první minuty jasné jak vše dopadne, primitivnost tohoto filmu vám to ale dokazuje celých 86 minut. Mam rád vánoční příběhy, takže proto dvě hvězdy, jedna za snahu o vánoční příběh, který místy má i atmosféru, druhá za psa, který hraje dobře. ()

Timy68

Průměrná, typicky amícká romantická komedie, kterou povznáší jen obsazení AJ Buckleyho. Co se mi opravdu nelíbilo byl konec. Ještě nikdy jsem snad neviděla tak strašně přehnanej konec. Slabý průměr. 40% ()

vladi3

V ramci vianocneho maratonu pokracujeme... kde beru filmari take nesympaticke decka? Ved kazdy vie, ze tieto pribehy nemaju bohvieaku kvalitu, tak by mali hrat na divakove city a sympatie s postavami... ale s xichtami ako toto sa to fakt neda a musi sa len pretrpiet... ()

NikiVai

Ale jo, taková romanťárna pro adventní čas. Celé mi to ale přišlo takové na sílu, neuvolněné. To nic nemění na tom, že pro chvíli odpočinku a pro toho, kdo má podobný typ filmů rád, to bude príma. ()

xoxoxanel

Nebolo to najhoršie ale medzi moju vianočnú klasiku ktorá musí byť sa asi nedostal... :-/ Asi vďaka tomu že dej bol dosť zdĺhavý. ()