Confessionale, Il

všechny plakáty
Itálie, 1998

pursulus

Zpovědnice po forteovsku.¬         Italský režisér (video)snímků pro dospělé Jenny Forte natočil po svém úspěšném a podařeném kousku "Sacro e profano" a po "Necrofilii" v roce 1998 ještě jeden videosnímek, Il confessionale, který lechtivostí svého podání ještě předčí "Sacro e profano". Zde ne pouze jeptišky, ale už i věřící navštěvující zpovědnici našeho kněze krásného, velkého kostela katolického ritu jsou vtaženi do děje, jenž si nevybírá mezi téměř nevinnými dívkami a zhřešivšími velmi dámami; a jako vrchol pikantnosti jsou do těchto vskutku delikátních her zatahováni i rodičové lepých italských tak nevinně cudných krásek.¬                 "Mlask!!" — To ovšem sám satan způsobil ten zvuk, rozlehnuvší se po sálech Pekla. Co z nebohého kněze zvostane po smrti, to bych nechtěl vidět, na to bych nechtěl patřiti; ó Bože — mám ještě naději po zatažení do forteovské zpovědnice?? ()

Peabody

ty holky jsou ale moc pěkné. Jinak to točili ve skutečném kostele, kněze ukecali, že budou točit svatební scénu (no, scéna s nevěstou tam fakt je) a pak z toho byl dost skandál a museli chrám znova vysvětit. Není li to pravda, je to dobře vymyšleno. ()