Symblegma, To

• USA Mykonos Illusions (více)
všechny plakáty
Thriller / Pornografický
Řecko, 1978, 85 min (Special Edition: 99 min)

Karlos80

Viděna 99. minutová hard-core verze. Jednoduchý dramatický příběh obyčejné prostitutky, která je už znuděná svým stereotypním životem, tak se rozhodně zabít svého pasáka, osamostatnit se, začít znova, tím že uteče na ostrov Mykonos, kde se seznámí a spojí s jedním místním párem, časem ale zjišťuje že dvojice je ještě více stinná a tajemná než onen mrtvý pasák. Tohleto je něco víc než jen pouhopouhý erotický film, okořeněný o nějaké ty XXX scény, film má docela dobrý příběh (s nějakým tím tajemstvím), myšlenku a je i docela stylově natočen, herecké výkony nejsou vůbec špatné na podobný druh filmu, umístění je krásné a jak jinak než přitažlivé, zvukový doprovod byl rovněž dobrý, celkově jsem tedy nebyl vůbec zklamán a výsledek byl celkem uspokojující. Samozřejmě že ve své kategorii. Řecké sleazy filmy exploitace z té doby stojí za to objevovat. Docela mi to připomínalo filmy o Black Emanuelle ze 70 let, ale blíže to mělo k řecké nechvalně proslulé exploitation klasice "Island of Death". ()