Sahá až k nebesům, dotýká se pekla... Při posledních úpravách nového mrakodrapu dochází k několika nevysvětlitelným úmrtím. K případu je povolán vyšetřovatel Dennis Randall. I přes svou počáteční nevíru v nadpřirozené věci je přesvědčen, že místo obléhá temná síla, která vyvolává smrtelné představy ve svých obětech. Čím více rozplétá celý případ, tím více chápe přítomnost zla ze záhrobí. Neví jen jediné, jak je zastavit. Další ze série kultovních hororů, který se vám na dlouhou dobu zaryje pod kůži. (IFA movie)

MFZB

Čakal som horor, dostal som kriminálku. No dobre. Zo začiatku to vyzeralo tak hororovo, ale potom akosi nič až nejakých tých 15 minút pred koncom sa to ako-tak rozbehlo. Škoda, nápad možno dobrý, ale trocha viac šťavy si to pýta. Čo sa hororových scén týka, tak by aj stáli možno za to, ale strih "nemal chybu..." 50 %. A ešte poznámka k DVD - v stánku za 2 "éčka" v pohode, bonusy dajme tomu, ale distribútorovi by asi neublížilo, keby na DVD bola pôvodná zvuková stopa + nejaké tie titulky... ()

MonarC

Tvz. One Woman Show :D Nebylo by to tak špatné, líbila se mi ta zvláštní atmosféra. Konec byl celkem překvapivý, což se ale o zbytku filmu říct nedá. ()

Zupan_

Je to strašne nudná kokotina. Chvála bohu že som sa k tomuto nedostal v časoch keď som si chodil po filmy do videopožičovne. Nenechajte sa nalákať na plagát. ()