UFO Mimozemská invaze

• Velká Británie Alien Uprising (více)

Pět mladých lidí jednoho krásného rána probudí a zjistí, že jim náhle nefungují mobilní telefony, rozhlas ani elektřina. Hed se vydají zjistit, co se děje, a náhodou zahlédnou obrovský létající talíř. Brzy se civilizace, jak ji známe, začne rozpadat, a pětice přátel se ocitá uprostřed anarchistické vřavy. (Filmbox)

brasek odpad!

Horšie ako ODPAD! Totálne mizerný snímok s nepozerateľným príbehom. Prakticky sa od úvodu skoro nič nedeje, alebo sa riešia hlúposti a do toho prestrih na JCVD ako cvičí. Absolútne postrádam zmysel, logiku príbehu, do deja sú vložené akčné momentky o ktorých nevieme prečo sú tam a či majú nejaký zmysel pre posun v príbehu. Podľa mňa jeden z najhorších filmov čo kedy boli natočené! ()

mokki5

Jediným plusem tohoto filmu je JCVD a jeho "ucházející" fight, jinak ten film nezachrání ani jeho mizerně hrající dcera. ()

gomecz odpad!

jednim slovem tragedie. zaznamenal jsem jedinou svetlou chvilku, a to kdyz radoby eroticka scenka byla prostrihavana zvracejicim indem, ()

Vonter odpad!

Dokoukal jsem a ptám se - Kdo tohle financuje? Jak může režisér typu Burnse natočit víc než jednu hrůzu? Je opravdu JCVD tak suprovej taťulda, že si odskočil ztrapnit se do tohohle paskvilu? Kdo si tenhle film vědomě koupil? Kolik nevinných lidí po shlédnutí U.F.A.spáchalo sebevraždu? A co na to Elvis? O.D.P.A.D. ()

DrsnSpas

Sice je to kravina s lacinejma trikama, ale jako nezavisly B-cko to beru. Sympaticky na tom je, ze to nikdo neprezije.... ()

m62 odpad!

Považujem sa za otrlého diváka. Videl som nejeden film Asylumu alebo Uwe Bolla a pri niektorých som sa aj celkom zabavil. Ale tento film je asi najhorší aký som v živote videl. Debilný scenár, debilne konajúce nesympatické postavy, otrasné technické spracovanie a k tomu tie otravné nezmyselné flashforwardy (alebo ako sa volá opak flashbacku) ()

Marrakech86

No odpad to vysloveně není, ale má to k odpadu hodně nakročeno. Kdyby to mělo trochu více štábní kultury a více Van Damma, tak možná i lepší hodnocení. PS: vypadalo to , že to bude mít pokračování :) ()