Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

Chrustyn

Braková záležitost, která se po vzoru jiných žánrových kousků (převážně projekt Grindhouse) snaží bavit tím, jak je hloupá. V hlavní roli Danny Trejo, který jako důchodce s ledvinkou není tak cool, jak měl původně být a jediné na co se celý film zmůže je pár laciných bitek, kdy neporazitelný Danny pobije všechno co se mu dostane do ruky. Jako bonus recyklace kultovní akční scény z "Rudého horka" (ano vykradená autobusová honička, která je vidět v traileru tu opravdu je a dává ještě menší smysl, než by se dalo tušit). Z hloupé zábavy zbyl jen hloupý a nudný film. ()

iamek

Klasický akční video film. Koukal jsem jen díky Dannymu Trejovi. Tyhle role mu sedí. Snímku by prospělo trošku více akce a brutality. Souboje pěstma byla nuda. I Ron Perlman mohl dostat více prostoru a zamrzelo, že se neobjevil v žádné akční scéně. ()

SeBig

Ze začátku mi to přišlo nudný a trapný, ale pak se to celkem rozjelo a nebylo to zas tak špatné. Honička v autobusích neměla chybu. ()

korbitch22

Příjemná oddychovka s jednoduchým scénářem,o nasraném důchodci který nemilosrdně likviduje všechnu spodinu města.Zarazil mě pokus o hlubší dějovou myšlenku se zkorumpovaným starostou,která vyzněla tak nějak do prázdna.Danny sice na starý kolena dostává hlavní role a pokud jen ,,hraje´´ namakaného důchodce co láme kosti jde mu to,jakmile má ale vypotit emoce ve vypjatějších scénách je to velká křeč.Skoro celou stopáž jsem se slušně bavil a možná jsem byl i na 4* ,jenže scénáristická sračka s drtičkou odpadů a zastřelenou masérkou,která byla nevinná a Bad-Asse to vůbec nesralo a šel jsi nemilosrdně pro odpovědi,hrozně schodila dosavadní charakteristiku příběhu a to brutální WTF s ukradenou a digitálně remástrovanou honičkou autobusů z Rudého Horka odmítám jakkoliv komentovat,protože bych režiséra nazval od čuráků až po imbecilní retardy. Sladkej konec tomu nijak nepomůže.Nadějná pomsta jednoho staříka,která je ale narvaná spoustou chyb,ale i přesto to příjemně uteklo,takovej ten nedělní film...pustit,zhodnotit,smazat. 50%. ()

mcb

Béčko o naštvaném důchodci a oni z toho udělají vážný film z poselstvím? Neuvěřitelně nudné, špatně napsané a zrežírované. V porovnání s obdobně stylizovaným Somrákem s brokárnou je tohle nevkusná slátanina, která slyšela slova jako nadsázka, humor nebo ironie jen z hodně velké dálky. Ani ten Trejo za nic nestojí. Muthafuckin' Bad. ()

Flego

Franka Vegu volajú Bad Ass ( Danny Trejo s fidelovskou bradou ) a je to akčný hrdina ako vystrihnutý zo starého žurnálu. Tento film si zmýlil storočie, lebo táto jazda je príliš toporná a jednoduchá. Za zjavné prešľapy ( je ich viac ako dosť ) treba poďakovať režisérovi, ktorý by mal radšej točiť reklamy. Jedinou záchranou sú niekedy vtipné dialógy a hlášky, ktoré navzdory chybám, robia film prijateľným. Slabší priemer. ()

JASON_X

Boha kdo je ten mentál Craig Moss? Myslí si snad, že Danny Trejo je standardní herec, aby se s ním pokoušel natočit "normální" film? Nebo jen kalkuluje s tím, že mu Trejovo jméno vydělá prachy? Nejspíš to druhé. Tenhle nejapný pokus o film mi opravdu hnul žlučí. Treja neodsuzuju, že se téhle demenci propůjčil. Není to žádný velký intoš, aby chápal, že ve své roli působí se svou tlustou, neohrabanou a dědkovskou figurou směšně až žalostně, a hlavně proč by to za nějaký slušný prachy neudělal, že, lepší než dealovat fet. Ale tomu Mossovi by se patřilo narvat mačetu pěkně hluboko do zadku. I scénáristovi (podle všeho senilnímu nebo retardovanému) a všem dalším, kdo se na téhle idiotské a trapné zhovadilosti podíleli. Jedna hvězda za Treja, kterého mi bylo celou dobu líto. ()

Morholt

Brutálnější a akčnější variace na Harryho Browna nebo Reda (toho s Brianem Coxem). Jinak ucházející jednohubka, kde si Danny Trejo nevystačil jen s jedním konstantním výrazem, ale musel trošku pracovat s mimikou. A ono mu to šlo. No nebyla to žádná sláva, ale s údivem jsem zjistil, že ten chlap snad dokáže bejt i žoviální. Za to si minimálně těch 60% zaslouží. :D ()

Lacike

Napriek sialenym trailerom a infantilnej premise sa film berie prekvapivo vazne. V dialogovych scenach posobi seriozne a to co predvadza Trejo sa da bez nadsadenia nazvat solidny herecky vykon. Lenze akonahle je pribeh preruseny akciou tak prepne do absurdneho ciernohumorneho brutalneho módu, ktory nepasuje k serioznemu pojatiu postav. Pouzitie zaberov autobusovej nahanacky z Red Heat pokladam za uplne zbytocne. Takze nakoniec som sa po cely cas nevedel naladit ani na jeden pouzity styl. Napriklad v Machete, kde tiez hra Trejo, to dokazali vybalancovat ovela lepsie. 4/10. ()

Genero

Pan Trejo je jednoznačně nejzářivější hvězdou Mezinárodní herecké asociace hispánských muklů, přesto zůstal skromný a zachoval si svou bodrou, věčně rozesmátou a přívětivou tvář mexického bezdomovce, kterou tolik miluji. A přestože si ji nechal zcela netypicky zarůst plnovousem, nad kterým by i Leoš Suchařípa závistí zapomněl prskat a ráčkovat, dokáže na svém těžce zkoušeném potapetovaném hřbetě unést i takový biják s potenciálem na zapomenutelně prostoduchou kokotinu a povznést ji na milý a zábavný pomsta – film. Je naprosto k neuvěření a téměř až v prdeli, že vidět to těsně před pubertou, rozhodně bych už nechtěl být Sandokan, Curro Jimenez ani Sagvan Tofi, ale jen a pouze Frank Vega. ()

Terva

Nádherná úvodní píseň a krátký, leč výstižný výlet po městě. CITÁT - Můj příběh začíná v autobuse. Linka 144.......... Nenechte se však zmást úvodním klipen trvajícím tři minuty, protože film vlastně mimo některých songů nemá skoro žádný ruchový doprovod. Někdy i dlouhé, předlouhé dialogy trpí věčným tichem. Příběh sám o sobě je velmi smutný a je o smrti. Ani nevím, zda je Danny Trejo tak krásně namaskovaný nebo se ani nemuseli moc snažit. Rozhodně nás jeho "klidná" povaha provede celým příběhem. CITÁT - To je pěkná píčovina........ Frank Vega putuje autobusem po celém městě a hledá vraha svého válečného kolegy Klondikeho. Na cestě za spravedlností zmlátí kde koho a krev bude stříkat všude. Nazval bych ten film citymovie místo roadmovie. CITÁT - Nasral si spoustu špatnejch lidí........ Úžasná a velmi výstižná scéna je okolo 55 minuty. V akci je drtič odpadků v dřezu, drcena je část lidského těla a Danny povídá - CITUJI - To je škoda, že si nevzpomeneš, takhle bude celá kuchyň zasraná od krve............. Ale, zatím, co mrzutý důchodce jezdí autobusem po městě a všude zanechává krvavou stopu, vkrade se do příběhu politika a teď to teprve bude maso. Ty krávo, tohle bylo vážně hloupí až tak moc, že jsem se nemístně bavil. CITÁT - Jo flashdisk? Tak ten jsem ti narval do prdele!!!................ Závěrečná akční scéna s autobusama je nutná ale velmi špatně provedená. To mě tedy dostalo, řehtal jsem se jak malej idiot. CITÁT - A do prdele!!!! Jak chceš chcípnout, sráči!!!!!............ Konec je totálně zmatlanej. Hvězda za Dennyho a jedna hvězda za odvahu to natočit. CITÁT - Co chcete, kurva!!!!................... ()

Ouwen

Nakopanej nářez, na který jsem se těšil už kvůli námětu, jenže jsem tuhle roli Trejovi nevěřil. Na tom už nesejde, protože jsem nakonec nadšen! // Co se týče akce, bavila mně nejvíc. Jsou zde bitky, které působí drsně a najde se aj jedna autobusová honička. Potěšila mně hudba a herecké obsazení je skvělé, Trejo se zmocnil role hrdiny peckově, hláškoval jak pes a i když je zbytek sice slabší, nenamítám nic. Chválím námět a postavu hrdiny, který si váží maličkostí. Tenhle film je pro mně docela motivační. // Na můj vkus, těch soubojů málo, občas to klišé a logika je občas pryč. // Opravdu mně Veterán dostal! Jedná se o jeden z nejlepších filmů Treja. A aj když je toto téma (pomsta) 69x ohrané, tak se vždycky najdou nějaké originální prvky. Za mně 9/10! ()

Dale

Miestami to bolo celkom vtipné, aj niektoré hlášky ušli, no to je asi tak všetko. Zvyšok - od scenára po hercov je katastrofa. Danny patrí medzi mojich obľúbencov už 20 rokov, no v úlohe zmrda, čo na pár minút znepríjemní život hlavnej postave, ak má byť totiž tým hlavným hrdinom on, tak je to utrpenie, pretože je príšerný herec, čo sa ukázalo už v Mačetovi. Navyše v tomto pokročilom veku, keď už má problém sa hýbať, z neho robiť akčnú hviezdu, je na hlavu. ()

Zeebonk

Danny Trejo nahodil homeless style a rozhodl se srovnat do latě losangelskou omladinu. Nezáleží na tom, že už to před rokem provedl každým coulem coolověji, brutálněji a nekompromisněji jeho árijský bratr v Hobo with Shotgun a předtím ještě Michael Caine, Clint, The Rock, Kevin Bacon, Jodie Foster, Gerard Butler, Charles Bronson... A spousta dalších. Bad Assu se dá odpustit jeho naprostá zbytečnost, ale to nic nemění na faktu, že je to nehorázně nudná sračka. Každý dialog mi chtěl zarputile přivodit blití, ale já jsem statečně odolával až do naprosto debilního závěru, při němž jsem musel chtě nechtě odvracet zrak. A sluch. Neměl bych nic proti, kdyby se celý film mlátili negři a bouralo s autobusy, ale tenhle film je prostě vata a tupé žvásty v laciném hávu navíc s absencí čehokoli jako špetka nadhledu. Vyserte se na Bad Ass, stejný námět byl už natočen tisíckrát a mnohem lépe. ()

ConanVJ

Filmek o tom, jak bývalý veterán vietnamské války Frank (Trejo) hledá vrahy svého nejlepšího kamaráda, aby se jim pomstil. Frank se stane ve městě slavným, když se na YouTube dostane video, jak zmlátil dva výtržníky a teď je oblíbený po celém městě. Cestou za pomstou občas někoho zmlátí, strčí nějakou tu ruku do drtiče odpadků a neváhá se ani hnát za hlavním padouchem v autobusu. Filmek se táhne spíš pomalejším tempem, které občas zrychlý, aby se pochvíli zas zvolnilo. Frank se při své křižácké výpravě neváhá používat i různé hlášky. Celkově film připomíná některé "béčkové" klasiky ze 70. a 80. let. Mě se filmek líbil, protože mám tyto filmy rád. Za mě 70% :) ()

DEXTER099

Tak nakopávač zadku v podobě Dannyho Treja mě velmi potěšil.Filmy s Trejem nějak zvlášť nevyhledávám,protože mi odrazuje už jen jeho pomalu sto filmu každý rok hlavně tedy posledních pár roku a navíc jeho největší hity poslední dobou jako například macheta se mi opravdu nezamlouvala,ale tento snímek dávali na primě a jako páteční program jsem to přijal a čekal co z toho vyleze.Musím říct,že tyhle příběhy jedinců ,kterých si nikdo moc nevšimne a pak vše vezmou do svých rukou páč už se na to nemužou koukat se mi zamlouvají už snad od chvíle co jsem viděl přání smrti s Charlesem Bronsonem.A pokud někdo stejně jako já má rád tuhle pointu a přímou akci tak bude spokojen.Trejo i v 70 letec to umí nandat všem co ho naserou a u kterých cítí,že nejednají zrovna jak by měli.Takže celkově za mě 75 % a čtyři hvězdy. ()

Kryton

Divím se hodnocení, které zde Bad Ass má. Co jste čekali? Nemá to takový rozpočet jako Machete, nemá tolik hvězd (Perlman jako starosta potěší) a taky se zde nestřílí o život (nebo smrt). Danny Trejo je Frank Vega! Veterán z Vietnamu s plnovousem alá El Commandante se nejprve stane městským hrdinou a internetovou akční obdobou Justina Biebera a pak mu zabijou jediného kamaráda. To neměli dělat! Více se film blíží pomsta-akčním filmům 70.let alá Přání smrti. Né náhodou je zde zmíněn Charsles Bronson. Celý ten film mě bavil, akce byla uvěřitelná a až na krapet přitažený konec (honička s autobusy) Bad Ass dal, co jsem chtěl. 90 minut porci staré školy! Mimochodem bral bych Treja v Expendables. ()

FFilipCZ

"Co je kurva flash disk?".."Malý úložný zařízení, který využívá pevný paměti k uchování důležitejch dat z tvýho počítače!" Moc příjemná oddechová věcička se zajímavou zápletkou a vstupem do děje. Dany Trejo je naprosto úžasnej a do role se perfektně hodí. Jeho cynické a vtipné hlody a dialogy s ostatními nemají chybu (především scéna s Clondikem v obýváku). ()