EvilPhoEniX

První díl jsem vynechal vzhledem k negativním recenzím a hned se vrhl na dvojku. Vzhledem k tomu jak úžasný trailer KL gangster 2 má, tak to až taková pecka nebyla. Fighty OK, slušná choreografie, ale příliš moc jich není a hlavně občas zazlobí střih či rozklepaná kamera. Co se týká děje je to brak, postavy ani zápletka mě nezajímala, zklamalo mě i nezajímavé finále, menší rozpočet je znát,takže pro náročnější diváky určitě nedoporučuji, ale kvůli pár fightům to nejspíš cenu i má. 60% ()

Niktorius

Ještě větší utrpení než první díl, který byl alespoň krátký, přímočarý a bylo v něm míň šaškování otravných trapáků, kteří si hrají na těžké gangstery tak, že neustále říkají "wassup bro!". Je možné, že v akčních scénách se objevilo i pár slušných fyzických výkonů, které mohly být potencionálně vizuálně atraktivní, ale člověk by si musel film pouštět zpomaleně, aby z nich vůbec něco viděl, protože neklidné rámování a bleskový střih z nich dělá monotónní mišmaš. Z části jde zřejmě o Syamsulovu představu toho, jak lze akci "dynamizovat", z části o výsledek snahy zakrýt veškeré nedostatky v choreografii a provedení jednotlivých technik. ()