This Ain't Glee XXX

USA, 2010, 111 min

Scénář:

Marc Star

Alexa Nicole

Sue, trenérka roztleskávaček, zařídí, aby ředitel školy Figgins chtěl po učiteli a vedoucím Glee klubu Williamu Shusterovi seznam jeho písní pro výběrovky, a to během téhož dne do 15.30. Jinak se Glee klub zruší. A tak pan Shuster musí hledat inspiraci pro nový set list. (Eržik)

Eržik

Písně se vážně povedli, jsou vtipné a chytlavé, celkem slušně odzpívané. Děj trochu pokulhává, ale výkony herců jsou výborné :-) Některé podoby s originálem neuvěřitelné. Cover: Fat Bottomed Girls, Don't Stop Believing, Don't Stand So Close To Me. ()

DJ Obelix

Už jen kvůli těm písním je třeba, aby to fanoušci Glee viděli. Parodie na Don't Stand So Close To Me je skvělá... ()

SNCIS

Tak upřímně, Glee znám jen z promo fotek a youtube, kde jsem viděl pár videií, kde zpívají. Nicméně porno film, kde se zpívají jsem si nemohl nechat ujít. Podobnost s herci z Glee tu je. ( http://nd02.jxs.cz/563/166/9ceefe4413_104806525_o2.jpg ) Písničky známe, ale trochu upravené, sprosté... Herečky půl na půl, ale ty hezčí převažují. Jen jsem čekal více písniček, méně šu*ání. Bohužel je to obráceně, ale za podívání to rozhodně stojí. - 60%. ()

novoten

Knocked up...at eighteen... Fajn holky, nechutní chlapi, dokonalá parodie naposlouchaných songů a jedna nezapomenutelná projekce pro stovku nevěřících lidí, po které Festival fantazie 2011 nebyl stejný. ()

Časové pásmo bylo změněno