ricci.s

Opustená prekliata nemocnica, skupinka dokumentaristov a biedna found footage napodobenina "Grave Encounters" je na svete, samozrejme mu to nesiaha ani po členky. Vyše polovicu filmu nás čakajú veľmi zaujímavé konverzácie, potom sa po prvýkrát objavia neskutočne desiví duchovia malých dievčat (vďaka ktorým určite nebudem spať dobrý týždeň), zvyšok je pobehovanie po hrôzostrašných interiéroch nemocnice za neskutočne originálneho zelenkavého nočného videnia, ktoré som ešte nikdy predtým nevidel. A hlavné postavy nečakane umierajú jedna po druhej, kto by to len povedal. Takže zase jedna omletá pičovina možno s dvoma, troma ľakačkami, pri ktorých sa aj tak nikto nezľakne, síce nie najhoršie nakrútená, ale absolútne bez štipky inovácie. Nedávam odpad len preto, lebo som to čakal. ()

Campbell

Jo tak tohle byla vykrádačka snad každého FF filmů co znám. od Grave encounters po Blair Witch. Ale to enznamená že když to kopírovalo moje nejoblíbenější FF že to je dobrý. Ne tohle je spíš takovej průjem, ale rozhodně ne tak tekutej jako jiný sračky jako Paranormal asylum.. NAneštěstí je to krátké a uteče to poměrně rychle. Ale na druhou stranu se prvních 45 minut dost táhne a dokáže solidně ubíjet. Na tomhle není zas tak moc co hodnotit protože je to prostě 100x viděné a špatně natočené. Nad vodou to drží jen to že jsem viděl i horší FF(bohužel). ()