13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 31 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(607)

Recenze uživatele Anianna k tomuto seriálu (4)

13. komnata Yvonne Přenosilové (2007) (S02E28)

Jeden z dílů, kde se ukazuje skutečná 13. komnata. Problémy s alkoholem nebo nemoc (v cyklu tak často prezentované) podle mě nezasáhnou člověka tak, jako ztráta syna. A že se vlastně až po letech matka se synem snaží bolavou situaci rozklíčovat, musím hodnotit jako čin hodně odvážný. Nejen pro hlavní aktéry, ale i pro tvůrce cyklu. Přenosilová i Cibulka do toho šli a ustáli to. ()

13. komnata Alexandry Myškové (2023) (S19E24)

Obdivuhodný životní příběh obdivuhodné ženy si zaslouží zkušeného průvodce. Zřejmě záměrně nastavený kontrast moudrého stáří a krásného mládí moderátorky úplně nevyšel. Přesto je tato epizoda hodna zhlédnutí, kdo se dnes v takové kondici dožije 101 let? ()

13. komnata Veroniky Rážové (2024) (S20E16)

Hodně inspirující díl. Výjimečný tématem a výjimečný poznáním, že když člověk s postižením svůj hendikep nevnímá, nevidí ho ani jeho okolí. ()