13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 31 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(607)

Recenze uživatele ChillThomas k tomuto seriálu (2)

13. komnata Tomio Okamury (2009) (S04E22)

Socialistický,levičácký Tomio Yao Ming Okamura. .. Tohoto člověka nemohu vystát, teď už má i drzost kandidovat na prezidenta byznys man .. to určitě co v cestovním ruchu posrat mohl tak to posral. Dávám dvě za jeho cílevědomost a rafinovanou podlost v jeho kariéře kde se dostal k penězům .. ()

13. komnata Karla Schwarzenberga (2013) (S08E24)

Přistupoval jsem k tomu sice jako ne-volič KARLA ale i tak je to poměrně pěkný dokument o jeho báječným životě, je pěkné že se k majetku dostal už ve 20 letech a sám říkal že měl báječný život, takže se vlastně vyhýbal čemukoliv co postihlo nás čechy, proto je tak usměvavý a optimisticky seniliní dědula. Mám ho svým způsobem rád ale také ho nesnáším. 45% ()