13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele Rodriguez k tomuto seriálu (15)

13. komnata (2006)

Průměrné hodnocení z 250 dílů - viděno cca 80 dílů. 65% ()

13. komnata Michala Davida (2006) (S01E15)

"Céčkař" Michal David odkrývá svoji 13.komnatu v podobě smrti své dcery a těžkého života v minulém režimu. 50% ()

13. komnata Věry Martinové (2007) (S03E04)

Hrozně mi vyrtalo hlavou, když ji lékaři zachránily oko, že šla poděkovat, až nyní, téměř po 18ti letech. Proč? Slušný člověk by to udělal hnedle po operaci! Nebo za mě mluví pouze vlastní zkušenost? 55% ()

13. komnata Yvetty Blanarovičové (2009) (S04E25)

Yvettka měla v mládí peklo na zemi. Pro svou snědčí pleť, kterou díky matčině původu dědičně získala, byla ustrkována. Dnes již prvotřídní přední divadelní a filmová herečka září na nebi a jde z jedné role do druhé. 60% ()

13. komnata Alexandra Hemaly (2009) (S04E31)

Člověk, který nás denodenně provázel na obrazovkách československé televize. 60% ()

13. komnata Dalibora Jandy (2009) (S05E10)

"Říkal si Hurikán, kluk jako ty Dalibore." Své životní poslání věnoval zpěvu, ale i jeho zasáhla smrt někoho blízkého. Do dnešního dne nikdo nepochopil, proč jeho syn spáchal sebevraždu z proslulého Nuselského mostu. 60% ()

13. komnata Oldřicha Navrátila (2010) (S05E27)

Olda byl a je supr hercem. Nejvíce se mi dostal pod kůži ve snímku Prázdniny pro psa, kde s Tomášem Holým a Vladimírem Kratinou vytvořili nezapomenutelné filmové dílo. Jinak jeho samotná 13.komnata nic zajímavého nevypovídá. 65% ()

13. komnata Kláry Pollertové-Trojanové (2011) (S07E09)

Jednozačné přiznání, žádné kličkování, vše Klára řekla narovinu. Doufám, že už ji to vše bude jen vycházet, jak si bude přát. 60% ()

13. komnata Šárky Rezkové-Brabcové (2011) (S07E10)

Životní cesty jsou nevyzpitatelné. Někdo má drobné problémy či maléry a někoho zasáhne osud nezvratně. 65% ()

13. komnata Vladimíra Hrona (2013) (S08E18)

Nečekal jsem, že je Vláďa, až takhle pracovně vytížený. Životní osudy si ale vybrat nemůžeme a tak i jemu se stala rodinná tragédie. 70% ()

13. komnata Magdy Malé (2013) (S08E19)

S Magdou Malou se osud opravdu nemazlil. A i když to vapadá, že Šárka tady diváky citově vydíra, tak to není pravda. Magda jen projevila, jak to sama cítí. Pochybuju, že většina z vás by se nerozbrečela, kdyby přišla o rodiče či sourozence! 70% ()

13. komnata Michaela Hofbauera (2013) (S08E20)

Stoupající dětská herecká hvězda upadla v zapomění. Nevzali ho na školu a tak šel dělat divadlo. Založil vlastní kapelu, ale jeho dar si vybral krutý osud v podobě nádoru. Podrobil se operaci a dlouho dobu statečně s touto nemocí bojoval. Když už se konečně zdálo, že má definitivně vyhráno, přišla ta nejhorší možná zpráva. 90% ()

13. komnata Miroslava Ondříčka (2014) (S09E21)

Čekal bych daleko více informací o takovéto "legendě" českého filmu. Hodně narychlo natočeno a hlavně bez přemejšlení, škoda. 50% ()