Spider Danger

Itálie, 2012, 5 min

Režie:

Andrea Ricca

MM_Ramone

Talian Andrea Ricca bude zrejme nadšeným obdivovateľom staršej horrorovej produkcie, podobne ako som aj ja. Jeho krátkometrážny snímok „Spider Danger“, ktorý si sám vymyslel, zrežíroval a aj zrealizoval mi tak trocha pripomenul zabudnuté, béčkové, monster animal tituly. Ku horrorovej filmovej tvorbe mám veľmi pozitívny vzťah, takže ma občas dokáže potešiť aj takýto jednoduchý, amatérsky úlet. ** ()

eraserhead666

Řekl bych, že by se Ital určitě uchytil u Asylum nebo levných Syfy produkcí. S CGI zrovna moc kamarád nejsem, mám radši spíše starou dobrou ruční práci, ale je mi jasné, že na něčem se to ty lidi naučit musí a tady to není zrovna špatné, hlavěn proto, že se to nebere moc vážně. Poslední scénu si mohli klidně odpustit. Pořád se ale stejně nemůžu zbavit dojmu, že to je všechno jen reklama na VW Polo. ()

SOLOM.

Ono je pěkné, že je Andrea Ricca má rád staré monster filmy s gigantickými pavouky a že si vlastně všechno okolo natočení tohoto krátkometrážního kousku udělal sám…ale to mu ještě nezaručovalo, že by jeho kousek mohl oslnit širší publikum. Digitální efekty byli dost chabé, ale souhlasím, že by se v té záplavě céčkových shitů určitě neztratil. Ocením alespoň jeho „smysl pro humor“ a dám mu 30%. Znám ještě horší braky. ()

drankeryth

Ako profesionalny kratas by to nemalo sancu a z hladiska amaterizmu to bolo na slusnej urovni. Mam rad horory, kde su prerastene pavuky, ale v tomto filmiku to vyzeralo aj dost komicky,ale nie zas tak uplne v srackovom podani. Keby to bolo dlhsie, tak by ma to asi aj nudilo, co by zas moc neprospelo tomuto talianskemu kusku:) ()