Celý rok sbíral Jimmy Kimmel trpělivě zástup hollywoodských celebrit, aby celému světu představil ve svém oscarovém speciálu trailer na nejlepší film všech dob. (oficiální text distributora)

boshke

Efekty nic moc, celkové provedení nijak závratné, ale já se celkem bavil a plejáda herců opravdu slušná... 70% ()

Okara

Hvězdné obsazení je v tomto případě přímo galaktické. To jediné ale bohužel vytváří občasný úšklebek na tváři, neboť pouze u takovýchto hvězd se člověk pousměje, jak ze sebe mohou udělat takové hňupy, především Matt. Jinak velmi nezáživné, ale Michael Bay pobavil dost. 40% ()

swamp

Jako proč ne.. Jimmy Kimmel je fajn týpek. :) Občas to hraničilo s trapností, ale když ono to tak asi mělo být. :P ()

nash.

Téměř dokonalá ukázka jak dostat všechno podstatné ze všech filmových a televizních žánrů do jednoho traileru a ještě k tomu přibalit všechny velké hollywoodské hvězdy a některé vystřihnout. Je to krátké, hravé, zábavné a totálně ujeté osvěžení, které některými fórky opravdu pobavilo. ()

korbitch22

Natočit 9 minut nudných a trapných scének a promarnit doslova regiment hereckých es,to může fakt jen ubožák Kimmel. Jak můžou proboha lidi bez talentu točit filmy, chtěl bych se narodit v americe fakt že jo. 1* za Farrela. ()

Stanislaus

Šílený shluk několika desítek hollywoodských celebrit, které se sešly v jednom filmu "pod taktovkou" Jimmyho Kimmela, působí na jedné straně nápaditě, ale na druhé straně to byl spíše suchý a lehce trapný výkřik do éteru. ()

anais

Na Youtube v komentářích někdo napsal "Winner of the TRYING TOO FUCKING HARD award." Asi tak. Ale Waltzovi se to povedlo. ()

Thomick

Ne, Kimmele, fakt nestačí nechat hvězdy parodovat sebe či ostatní. Do toho bys musel mít ještě i nákej opravdu vtipnej nápad - a ten já přečetl maximálně u Damona. ()

JASON_X

Trailery k neexistujícím filmům mě nesrovnatelně víc pobavily třeba v Tropic Thunder (a nebo geniální trailer na Macheteho v Planet Terror, to byl tenkrát náářez...) Ani jsem se nezasmál, jen místy pousmál. Předstírání odvážného a nestandardního humoru, ale přitom je vše samozřejmě v mezích zákona a středního proudu, třeba jako silvestrovské estrády v socialistické ČST, které mi tenhle kraťas nevím proč připomněl. Slabota, zívačka... ()

Grran

Trochu delší, ale povedené. Taková oddychovka, když se chce člověk pobavit a připomenout si pár filmů ()

Caszidy

Já jsem se tedy vcelku zasmál, tudíž z mého pohledu účel splněn. Na druhou stranu, že by to byla až taková "bomba" se říct nedá. Je ale fajn vidět, že i všechny ty oscarové hvězdy jsou pro každou "blbost". Za všechny - Christoph Waltz RULEZ! ()

BigDeal

Mám rád tento štýl humoru, no keď si človek odmyslí všetky tie známe osobnosti, mnohé vtipy sa zrazu zdajú byť len veľmi priemerné. Ono totiž aj keď sa niečo robí schválne zle, musí sa to urobiť dobre zle :) Ale pobavil som sa aj tak. ()

Marek1991

Najprv som videl druhý diel a ten sa mi vôbec nepáčil, takže som čakal totálnu hlúposť aj tu, no nebolo to až tak zlé. Bolo to miestami úsmevné, no môj humor je iný a myslím, že tá paródia mohla byť lepšia. Často skôr trápnosť, "Amíci" sú skrátka zvláštni, ich humor je často suchý a paródie sa mi od nich veľmi nepáčia. ()