Tajny sledstvija - Season 6 (2006) (série)
Rusko,
2006, 1 h 30 min
Hrají
Anna Kovalčuk
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Sergej Baryšev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vjačeslav Zacharov
Sovětský svaz
Alexandr Novikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Svetlana Ščedrina
Sovětský svaz
Igor Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Miroslav Malič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Zlata Ilčenko
Rusko
Boris Batujev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Akimov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Špilko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Žiganova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Ivanov
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vjačeslav Ivanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anton Syčjov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexandr Udalov
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexandr Semjonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Eduard Cenzor
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)