Zoznam scénok:
Scénka 1. Kristina Rose, Mark Ashley;
Scénka 2. Shyla Stylez, Mick Blue;
Scénka 3. Alexis Texas, James Deen;
Scénka 4. Carmella Bing, Lee Stone;
Scénka 5. Kagney Linn Karter, Mark Ashley.
Bonus:
Scénka z filmu Swimsuit Calender Girls (2008). Eva Angelina, Mark Ashley. (kaposlav)

kingik

Tohle je typický porno průměr. Vezme se pět až šest nejznámějších, dostatečně okoukaných holek, co se prošukaly až k čertovi a hezky se s nimi pracuje. Vždy se jim dá prostor v sexy intro, ve kterém se válí na břehu moře v bikinách. To je lepší než samotná akce. Ta moc nápaditosti nepobrala. Porno hřebečci do toho buší, jak o život. Profesionálně odvedená prácička, vzorně sestříhaná a vycizelovaná do strojových sfér. Z hvězdné pětky zaujme každá slečna a každá ve svých proporcích něčím vyniká. Slečny asi nejvíce vynikaly svými zadky, které jim nějak narostly. Ale předek také nezeje prázdnotou. Kde nenadělila příroda, dopomohl chirurg, ale přírodní prsa to vyhrála nad silikony 4:2, což v pornu nebývá časté. Rozhodně se nedá prohlásit, že by tenhle xxx snímek nějak převyšoval běžný standard. Mně u téhle série chybí novější tváře z porno branže. Přece jen dívat se na deset stejných účinkujících, to není nic extra. Na lepou slečnu v bikinách v přítomnosti mořských vln se i tak kouká moc dobře. Samotná sex čísla jsou strojově přesná. Rozdíl oproti jedničce nevidím žádný. Oba díly sázely ne skutečné pornostars, ale přece jen trend posledních let spočívá ve větší orientaci na přirozenější dávku sexu s méně známými děvčaty. Něco takového v případě tohoto snímku nehrozí. Výstavní bikiny, velké klacky i větší zadky zde mají ty nejhvězdnější rozměry. Jestli má série více dílů, mně není známo. Viděl jsem jen dva díly. Oba shodně orientované na ženské křivky v bikinách. A o tom to je. 60% ()